La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1386 Culés

5

Kazdy kazdego rozliczy. A na koncu sie okazuje, ze te slowa sa gowno warte. I krzycza pod publike o dziennikarzach, o politykach itp itd. Duzo szumu, malo efektów. Wiec jesli wladza sie zmieni. To rowniez zadnych rozliczen nie będzie. Ktos wierzy politykom?

konto usunięte

0

@koksik2700 Będzie będzie! Tylko by rozliczać to trzeba mieć coś mocnego za uszami. Widocznie taśmy u Sowy czy też liczne przekręty złodziejstwo jak mówił PIS nie pokazała tego praca wszystkich służb które szukały i szukają haków na Tuska, Sikorskiego czy Schetyne. Pierwsze sto dni to miał być audyt wszystkich ministerstw i postawienie zarzutów. Tak grzmiał Macierewicz po zaprzysiężeniu Szydło na Premiera. Szukali wszystko, podsłuchy pozakładali była pełna walka o to by postawić polityków PO przed sądem. Gowno znaleźli! A wiesz ile osób z mafii vatowskiej siedzi w więzieniach? 0! A ile było procesów? 0! To jest właśnie propaganda pisowska na której połowa Polaków do teraz w te kłamstwa wierzy.

2

@Janiama Naprawdę w to wierzysz?

0

@inViNcibl3 gdyby politycy PO napluli niektórym w twarz, to tez by ich bronili :)

konto usunięte

1

@inViNcibl3 Przede wszystkim jest łamana konstytucja i to są fakty. Za to są odpowiednie paragrafy i wiem że są osoby, które cały czas te sprawy kontrolują. Prawnicy, mecenasi tylko czekają na ten moment by mocne armaty wypuścić na walkę z tymi politykami. Walka sądowa będzie bardzo mocna ale akurat PISowi nie udało się zniszczyć tych ludzi którzy znają prawo i wiedzą jak z anarchią walczyć. To wcale nie nowy rząd czy też politycy będą walczyć z politykami ale właśnie ludzie którzy mają do tego prawo i za którymi stoi prawo.

1

@Janiama Jest łamana konstytucja, ale jeśli władzę przejmie PO to mogę się założyć o każde pieniądze, że nikogo wielkiego nie ukarają. Ten POPiSowy układ widać na kilometr, im jest na rękę ta polsko-polska wojna, ukrócenie do minimum mniejszych partii politycznych. Co 8 lat zmiana warty i sytuacja się odwraca, rządową rolę przejmuje opozycja, a krzyczącymi żołnierzykami staje się dotychczasowa władza.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?