- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1143 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1143 Culés
8
La Ramblowe "hot16challenge"
Elo, elo, yo! Znowu Salvano wbija
La Rambla już to wie - to niezapomniana chwila.
I chociaż czas przemija, hejterzy są tu dalej,
Nie mają dobrych manier, więc leci ban za banem.
A ja się dobrze bawię i ich komenty walę,
Bo to już nie te czasy, by jechać z nimi, panie.
Jak Rio w karnawale, La Rambla płonie stale
W Gorących Dyskusjach jadę zawsze jak walec.
I daję uciąć palec, że pod tym będą hejty,
Chcesz to się pruj, jednak droga nie tędy.
Każdy popełnia błędy, należy je wybaczać,
To coś jak druga szansa, a więc - Neymar, zapraszam!
Hejterów zawsze zgłaszam, bo cenię sobie spokój,
Metaforami zgaszam, nie dotrzymują kroku.
Podobnie jak w amoku kanary, które gonią,
Jak ludzie za Xboxem, gdy w Tesco było promo.
Pozdrawiam Ciebie kolo, jak trzymasz ze mną sztamę,
To miała być 16-tka, lecz nie wyhamowałem.
Zacznijmy zabawę! Nominuję dobre mordki: @Piotr89Sand , @Messibestplayerintheworld , @DaPi , @FeloRPS . Jak ktoś chętny to niech weźmie udział, a po udziale wpłaci nawet symboliczną kasę na siepomaga.pl. Ja z samego rana to zrobię. Pozdróweczki!
0
@LuisSalvano to jest to czego potrzebowaliśmy ale nikt nie prosił! Czekam na nominacje!
Komentarz usunięty
23
@koksik2700 mi by było wstyd będąc dorosłym facetem który ma brać ślub psioczyć na kanarów a z piłkarza robić bożka
28
@LuisSalvano kiedy ty kogoś wyjaśniłeś w gorących? Poważnie pytam bo sobie nie przypominam
4
@LuisSalvano
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
0
@LuisSalvano Mogę wpłacić kasę, ale rap to nie moja bajka. xD
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
1
@LuisSalvano Napisze hot16nascie ale dopiero wieczorkiem, jak piwko wypije. :)
1
@FeloRPS Spoczko :) a jak oceniasz moje?
4
@LuisSalvano szału nie ma.
1
@koksik2700 Nie mi oceniać, ale w paru linijkach pozamiatałem. Bez fałszywej skromności.
3
@Avada Kedavra
Zaorany jak zwykle :D
Złote więzienia weszło na ostro.
Komentarz usunięty
1
@LuisSalvano Jak dla mnie git. :)
Komentarz usunięty