- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1229 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
24 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1229 Culés
6
Dużo w internecie prześmiewczych wpisów apropos wyglądu Pana Żółtka z wczorajszej debaty. Cóż... Z jednej strony ludzie chcą mieć " swojego " przedstawiciela narodu, który zna te troski i problemy zwykłych szarych ludzi ale mimo to wygląd kogoś jest krytykowany... Te same " argumenty " bite są w stronę Bosaka tzw... " gada najlepiej ale no nie wygląda na prezydenta... "
Czyli ludzie już są tak zindoktrynowanii że chcą mieć tzw " swój głos " w Pałacu Prezydenckim ale jednocześnie nadal chcą wystylizowaną kukłę która będzie ładnie w dobranym na milimetry garniturze służyć tym biznesmenom którzy sterują z tylnich foteli...
Po prostu brak słów...
1
@FC1899Barca hmm i ty to mówisz? nawet smiechłem :D
6
@MarioVeB! To że w 2015 głosowałem na Andrzeja nie znaczy że zagłosuje teraz. Sherlockiem przyszłości nie byłem, nie jestem i nie będę. Decyzje zawsze zmieniać można gdy jest ku temu okazja i gdy ma się do tego odpowiednie przemyślenia ale ty i tobie podobni czegoś tak " trudnego " wyobrazić sobie nie potraficie więc po raz kolejny wybaczam. Smiechaj dalej a i nawet ci współczuję, na prawdę.
0
@FC1899Barca Prezencja w przypadku prezydenta jest dosyć istotna. Wygląd podobny do pana Wiesia i styl wypowiedzi jak pijany wujek przy 8 rozchodniaczku na pewno nie dziajałą na korzyść Pana Żółtka, ale gdyby był najlepszym merytorycznie kandydatem i miał najlepsze postulaty, nie miałbym problemu żeby go poprzeć.