La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1031 Culés

0

Pytanie, bralibyście teraz PS4 slimke za 900 czy pro za 1300? Nie będę kupowal używek, ani na pewno PS5 bo to będzie moja pierwsza konsola. Nie chce też xboxa bo jest za dużo explusivów w które chciałem zagrać na sprzęcie Sony

2

@Bykunn jak już bym brał nie używke to raczej pro, aczkolwiek wole używke za 500 zł slimka

konto usunięte

3

@Bykunn Ja tam mimo wszystko poczekałbym na ps5, ale na oko to bardziej wydajna jest ps4 pro jak chcesz na już.

konto usunięte

2

@Bykunn ps4 pro

0

@Lord_Vader @Chwytliwy Przekonaliście mnie :D W sensie wybór był dla mnie jasny, ale potrzebowałem dodatkowego potwierdzenia do wydania tych 400 stów więcej :D
Na 5 nie będę czekać bo pewnie będzie kosztować z 3 tysiące na start a i tak nie wykorzystam jej mocy bo nie będę kupował gier na premiery za 250zł sztuka :D

konto usunięte

0

@Bykunn Jeżeli masz telewizor 4K to bym wziął PROsiaka na ten moment :P

konto usunięte

1

@Douglasinho ps4 pro tak naprawdę nie kupuje się dla 4k (w obecnej generacji konsol 4k to mit) tylko dla fps

konto usunięte

0

@Lord_Vader A to nie wiedziałem, przepraszam w takim razie. Jak ja kupowałem to doradzano mi PRO ze względu także na 4K :P

konto usunięte

0

@Douglasinho 4k to też jakiś argument ale nie jest jakoś istotny

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?