La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 661 Culés

9

Za rządów Prawa i Sprawiedliwości każde dziecko w Polsce dostaje karton mleka!
Co prawda termin przydatności do spożycia mleka dawno minął, ale przypomnijmy, że za rządów PO- PSL żadne polskie dziecko nie piło mleka!

:D

9

@Kapitan hawk Pamiętam jak we wczesnych klasach podstawówki rozdawali mleko marki Doskonałe Mleko w takich małych kartonikach. Bardzo dobre było.

3

@Kapitan hawk Coś czuje, że boli Cie wielki kaczyński.

2

@Bartek22 czy rządziło wtedy Prawo i Sprawiedliwość? :D
@NaFazieHitman wielki mały człowiek :D

2

@Bartek22 U nas w szkole często było popsute niestety już :D

2

@barcelonaLM pewnie to było za rządów PO-PSL :D

konto usunięte

1

@Kapitan hawk do tego jak dziś mówili za rządów PO-PSL każdy gimnazjalista miał dostać laptopa i się nie udało, a teraz każdy gimnazjalista ma i laptopa i karton mleka.

4

@Bartek22 U nas było tak, że bezsmakowe za darmo, a za czekoladowe, waniliowe lub truskawkowe się płaciło. Ja brałem zawsze truskawkowe, najbardziej przypadło mi do gustu. :D

konto usunięte

0

@Junngeas ja zawsze truskawkowe albo waniliowe truskawkowego nie znosiłem

0

@Bartek22 my dostawalismy gorace mleko we wiaderkach z kożuchem .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?