La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

konto usunięte

2

Droga Ramblo! Od jakiegoś czasu interesuję się troszkę grafiką 3D, a ściślej mówiąc animacją i powoli stawiam pierwsze kroki =D Krok po kroku, efekty są coraz bardziej satysfakcjonujące, choć jeszcze długie godziny nauki przede mną.
Dzielę się swoją ostatnią (i pierwszą publicznie dostępną!) pracą i czekam na feedback od was - co jest fajne, co wygląda źle, co byście zmienili... ogólnie wasze wrażenia :)
https://blenderartists.org/t/cactus-routine/1227338?u=joshuavaliente
Oznaczam dwóch graficznych świrków, bo wiem panowie, że siedzicie w tym temacie :)
@KamQiX @macio_944 Pozdrówki!
Ps: to takie moje małe spełnianie marzenia, choć ambicjami sięgam Oscarów - może jeszcze o mnie usłyszycie ;D

konto usunięte

1

@Filip_10 Animowany kaktus xD

0

@Filip_10 Kojarzy mi sie to niecenzuralnie

2

@Filip_10 Używałeś Cycles czy Blender Render? Gdybyś ustawił lepiej światło albo dał lepsze tło, wyglądałoby to lepiej. Na początek zainteresowałbym się modelowaniem prostych scenek w takim jakby 2.5D - robisz jakieś zdjęcie, np. parapetu a potem narzucasz jako teksturke na wymodelowany do tego zdjęcia parapet i do tego wrzucasz np. taki kaktus... efekt realizmu bardzo łatwo w ten sposób osiągnąć. Z drugiej strony jeśli celujesz w kreskówkowy wygląd to Blender gdzieś tam miał chyba opcje konturów jak w Borderlandsach, do zbadania masz też te całe Nodesy do postprocesu... bardziej zaznajomieni może Ci lepiej doradzą, tak wrzucam co tam zapamiętałem z dawna.

konto usunięte

0

@Striker nie bardzo wiem na jakiej podstawie, ale cóż... i za taki feedback dziękuję :P

0

@Filip_10 Spaczony umysł :P

konto usunięte

0

@don'T.R.I.P.e Używałem silnika EEVEE. Większość nodesów to dla mnie na razie wciąż czarna magia :D W realizm na razie nie celuję, bardziej w kreskówkowość. Dzięki bardzo za rady, będę ciułał sobie dalej i (mam nadzieję) progresował, pozdrówki :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?