- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1740 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1740 Culés
2
Droga Ramblo! Od jakiegoś czasu interesuję się troszkę grafiką 3D, a ściślej mówiąc animacją i powoli stawiam pierwsze kroki =D Krok po kroku, efekty są coraz bardziej satysfakcjonujące, choć jeszcze długie godziny nauki przede mną.
Dzielę się swoją ostatnią (i pierwszą publicznie dostępną!) pracą i czekam na feedback od was - co jest fajne, co wygląda źle, co byście zmienili... ogólnie wasze wrażenia :)
https://blenderartists.org/t/cactus-routine/1227338?u=joshuavaliente
Oznaczam dwóch graficznych świrków, bo wiem panowie, że siedzicie w tym temacie :)
@KamQiX @macio_944 Pozdrówki!
Ps: to takie moje małe spełnianie marzenia, choć ambicjami sięgam Oscarów - może jeszcze o mnie usłyszycie ;D
1
@Filip_10 Animowany kaktus xD
0
@Filip_10 Kojarzy mi sie to niecenzuralnie
2
@Filip_10 Używałeś Cycles czy Blender Render? Gdybyś ustawił lepiej światło albo dał lepsze tło, wyglądałoby to lepiej. Na początek zainteresowałbym się modelowaniem prostych scenek w takim jakby 2.5D - robisz jakieś zdjęcie, np. parapetu a potem narzucasz jako teksturke na wymodelowany do tego zdjęcia parapet i do tego wrzucasz np. taki kaktus... efekt realizmu bardzo łatwo w ten sposób osiągnąć. Z drugiej strony jeśli celujesz w kreskówkowy wygląd to Blender gdzieś tam miał chyba opcje konturów jak w Borderlandsach, do zbadania masz też te całe Nodesy do postprocesu... bardziej zaznajomieni może Ci lepiej doradzą, tak wrzucam co tam zapamiętałem z dawna.
0
@Striker nie bardzo wiem na jakiej podstawie, ale cóż... i za taki feedback dziękuję :P
0
@Filip_10 Spaczony umysł :P
0
@don'T.R.I.P.e Używałem silnika EEVEE. Większość nodesów to dla mnie na razie wciąż czarna magia :D W realizm na razie nie celuję, bardziej w kreskówkowość. Dzięki bardzo za rady, będę ciułał sobie dalej i (mam nadzieję) progresował, pozdrówki :)