La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 614 Culés

0

Jest ktoś w stanie pomoc w kwestii zhakowanego konta fb? Nie mam dostępu do emaila, nr. telefonu tez nie jest przypisany do konta. Zgłoszenia do fb tez niestety nie przynoszą efektu

0

@Zioolek10 no nic pozostaje tylko pogratulować

konto usunięte

0

@Zioolek10 któryś z użytkowników tej strony zajmuję się takimi sprawami niestety nie pamiętam nicku

0

@NaFazieHitman dziękuje za pomoc?

0

@ksobi kurde, przydałaby mi wie jego pomoc. Nie skojarzysz ?

konto usunięte

0

@Zioolek10 nie masz maila telefon tez nie przyposany to napewno twoje konto czy ty chcesz je zhakować xD

0

@Zioolek10 Skorzystałeś z mamusiek w twojej okolicy?

0

@Barca1992 nie mam pojęcia. Konto zakładane grubo ponad 5 lat temu.. E-mail zhakowany wraz z fb niestety, alternatywny podałem pewnie jakiś fajowy, bo nie przewidziałem takiej akcji

0

@PatrykBarcelona Haha,masz mnie

0

@Zioolek10 nie jesteś w stanie udowodnić że to twoje konto ;P odzyskaj maila jak tam nie masz przypisanego nr to gratuluje drugi raz

0

@NaFazieHitman stary, odzyskiwanie maila w onecie to jakiś hardcore. Numer mam krócej niż konta w owych witrynach. Czyli jestem w dupie xd

konto usunięte

0

@Zioolek10 No niestety mimo szczerych chęci nie przypomnę sobie. Nie wiem czy na fejsie jest taka opcja bo nie mam fejsbuka, ale czy Twoi znajomi nie moga jakoś zgłosić tego konta ?

0

@ksobi było zgłaszane kilka razy, nic nie daje. Fb twierdzi, ze nie narusza zasad

konto usunięte

0

@Zioolek10 no to przykro mi. Pozostaje walczyć z ostrym cieniem mgły;)

0

@ksobi dzięki za chęci. Pozdro

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?