La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 983 Culés

2

Niech ktos @Misanthrope nominuje. Zaginal 19 kwietnia przy literze "R". R jak?

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8436007#comment-8436007

konto usunięte

1

@Colon Zapomnialem hasła do drugiego konta :((

0

@kerouac *************

ps. do dzis mysle nad tym cytatem. Chyba dobry ten 3 sezon?

konto usunięte

0

@Colon Podoba mi się, mimo zmiany lokacji. :) Fajnie rozwinęli motyw Eda Harrisa, ale więcej ci nie zdradzę.

1

@kerouac Spojler!
------------------------#--------------------------


lubie Edzia oraz aktora, ktory gra mlodego Edzia. Mojego wujasa przypomina (ten mlody)

0

@Colon Gdzie ta playlista?

0

@CatalanVeBFCB leniuch.

konto usunięte

1

@Colon @kerouac Dobra, przypomniałem sobie to hasło do drugiego konta.

0

@Misanthrope witam

konto usunięte

0

@Colon Witam, choć raczej nie na długo.

0

@Misanthrope A co?

konto usunięte

0

@Colon Nuda. Niezdrowe nawyki. Zniechęcenie. Tego typu rzeczy.

0

@Misanthropenuda troche jest, to prawda. Dosyc ostro sie w nocy wypowidzialem, ale zostalo usuniete.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?