La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

konto usunięte

5

Powiedzieć, że to "jakiś żart" to nic nie powiedzieć O.o

Plany MR oraz GIS zakładają identyfikacje oraz ewidencję gości lokali gastronomicznych. Projektodawcy planują zalecić wszystkim pracownikom danego lokalu zainstalowanie rządowej aplikacji ProteGo Safe oraz nakazać umieszczenie przy wejściu do lokalu urządzenia z zainstalowaną aplikacją ProteGo Safe w celu zarejestrowania każdego klienta będącego użytkownikiem aplikacji. W wypadku braku możliwości wystawienia takiego urządzenia – rekomenduje się wydrukowanie kodu QR wygenerowanego z aplikacji ProteGO Safe do zeskanowania przez wchodzących klientów. W odniesieniu do klientów i pracowników, którzy nie posiadają aplikacji, lokal ma być zobowiązany do prowadzenia ich imiennej listy (!). Ma ona zawierać imię, nazwisko i numer telefonu obecnych klientów (!).

https://x.com/GosiaFraser/status/1260548220993880066

5

@IAmBackCules jprdl.... co za debilizm.

5

@IAmBackCules Zaraz będziemy żyć jak w Watch Dogs. Kamery CTOS i wszechobecna inwigilacja. Ja nic nie instaluje i nie będę instalować. A jak poproszą mnie o dane to powiem, że nazywam się Roman Tyczny i mieszkam na ulicy Sezamkowej ;)

6

@tobiasson92 „ W odniesieniu do klientów i pracowników, którzy nie posiadają aplikacji, lokal ma być zobowiązany do prowadzenia ich imiennej listy (!). Ma ona zawierać imię, nazwisko i numer telefonu obecnych klientów (!).” Już widzę te wpisy np. Luke Skywalker 0 700 880 674 zadzwoń teraz.

konto usunięte

4

@tobiasson92 @IronSanHybrid "Ale o czym wy mówicie?! I tak już dzisiaj rządy i firmy technologiczne szpiegują, takie coś nic nie zmienia." =D

Panowie prawnicy poprawcie mnie jeśli się myle: jakim prawem ktoś chce mnie legitymować przed wejściem do restauracji i gromadzić moje dane? Śmiem twierdzić że żadnym.

Na marginesie napiszę to jeszcze raz: ta aplikacja to jeden wielki pic na wodę i absolutnie NIE DZIAŁA!

0

@IAmBackCules Według scenariusza Rockefellera, nawet po pandemii będziemy zmuszeni do używania tego typu aplikacji.

4

@IAmBackCules Na pytanie sam sobie odpowiedziałeś... to jest dramat.

3

@IAmBackCules Śmiem twierdzić, że masz rację ;) Nikt nie może żądać danych oprócz policji w zasadzie.

konto usunięte

2

@IronSanHybrid Ale wiesz co jest najgorsze? Osoba która ma "zielone światełko" w aplikacji uważa że jest bezpieczna i zdrowa. Ale absolutnie nie musi tak być! Po pierwsze (chwała Bogu) mało osób w ogóle ma tą aplikację. Dwa: ta aplikacja nie działa tak jak powinna i nie spełnia swojej podstawowej funkcji czyli nie działa zawsze!

konto usunięte

0

@IAmBackCules nie chodzę do restauracji więc mi to lotto:D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?