La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 969 Culés

2

Z racji, że ostatnio tu dużo polityki mam pytanie. Dlaczego do sformułowania wolność, (które odnosi się w Konfederacji do gospodarki) przypisujecie cechy światopoglądowe i wyśmiewacie, że w tej partii nie ma wolności do aborcji, małżeństw, wybierania sobie czy jesteśmy kobietą, czy mężczyzną itp. Celowa manipulacja i przekręcanie, czy nie wiedza? Wolność, zawsze w tym ugrupowania była kierowana do spraw związanych z gospodarką.

I mam jeszcze stwierdzenie, że rzeczywiście powinna być w Polsce partia o poglądach światopoglądowych lewicowych lub centrowych, a gospodarczych prawicowych. Nie ma takiej parti, a z obserwacji widzę, że brakuje.

0

@DonMatteo901 Zapotrzebowanie na takie ugrupowanie nie jest duże. Nie wszyscy, ale duża część osób mających bardzo progresywne podejście do spraw światopoglądowych, chwali również politykę redystrybucji socjalnych, wysokich podatków.

0

@DonMatteo901 Bo sami siebie nazywają liberałami, wolnościowcami, czyli używają tego szerokiego terminu, który właśnie ze względu na konserwatyzm w poglądach społeczno-światopoglądowych do nich nie pasuje.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?