La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1808 Culés

1

Wracając do meczu BvB z Schalke to powiem szczerze, że postawa Schalke rozczarowała trochę, liczyłem na to, że choć trochę się postawią BvB a oni dostali lanie grając na takim poziomie, że nawet pewnie od nas drużyny z Esy potrafiły by się im postawić. Tam nic nie działa tak jak należy, tragiczny atak, 2 linia grająca na pałę i bez pomysłu, słaba defensywa i bramkarze eh.. No z taką grą nie mają co marzyć o Europejskich Pucharach na chwilę obecną.

1

@Coutinho007 Schalke to przeciętniak Bundesligi. Już 6-7 lat temu byli średni, ale grali jeszcze w LM. Teraz to nie jest zespół na puchary. Kiedyś mieli Raula, Huntelara, Neuera i młodego Draxlera i Półfinał LM, a teraz to szkoda gadać.

1

@daniel32778 Jeszcze Sane mieli, Goretzke i Ozila wcześniej. Szkoda, że Mirande tam wypożyczył bo chłopak zamiast się tam rozwijać zrobi krok wstecz...

1

@Coutinho007 No i oczywiście wpadł wicemistrz Niemiec, Puchar Niemiec i Superpuchar.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?