La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1563 Culés

0

@Chwytliwy Jest gloryfikowany za swój wpis. Myślę, że podsumuje ten wpis, krótko, ale trafnie.
"Najważniejsze jakimi jesteśmy ludzmi" - empatii nie da się nauczyć.

15

@AmigoBlancos Jednak na szczęście większość ma odmienne zdanie od niego. Nieważne ile by nie próbować, homorodzina nigdy nie będzie czymś normalnym bo jest zwyczajnie niezgodna z biologią. Kropka.

0

@Nano22
No ja nie mówie, że się z nim zgadzam, tylko jedno zdanie jest trafione te, które zacytowałem. "Homo-rodzina" zawsze bedzie czymś czego nie zaakceptuje. Bo matke ma się jedną. Nie mozesz miec alternatywy w postaci drugiej matki. Taki przykład, tylko daje. Bo zwiazek homoseksualny mi nie przeszkadza, ale do niczego nie prowadzi. Tutaj sie chyba zgadzamy.

konto usunięte

0

@Nano22 Nie, nie kropka, ahhhh ta biologia, gdybyśmy się ciągle kierowali tą biologią to ludzie na zwykłą grypę nie mieliby lekarstwa czy na gruźlicę,to ten, kropka.

konto usunięte

1

@Nano22 Idealnie w punkt kolego

2

@Chwytliwy
Jednak kolega ma sporo racji, bo nie masz 2-óch ojców. Jeden umiera, ale masz jeszcze tego drugiego ojca? To samo w druga strone z matka? Ja mialem, tylko jedna matke innej nie bedzie.

konto usunięte

0

@AmigoBlancos Ohh, to tylko biologicznie, zresztą teraz ludzie się bawią tak w i vitro itp że mama i tato na gwałt nie są tak potrzebni, dodam że to będzie tylko iść coraz bardziej w przód i w przód.

Sorki, ja tam nigdy nie będę bawił się w biologię, bo człowiek dawno bariery biologii przekroczył i będzie przekraczać, a zresztą mój post odnosił się do tego że najważniejsze aby rodzina była szczęśliwa, podziały są nieważne.

5

@Chwytliwy Z drugiej strony gdyby nie biologia to by Ciebie na świecie nie było...

konto usunięte

0

@PatrykBarca Raczej gdyby nie to że mama i tato mnie chcieli, choć może jestem przypadkiem....

4

@Chwytliwy Zdarza się... Fakty są natomiast takie że gdybyś miał Stefana i Andrzeja za rodziców to by Ci brata mogli zrobić na drutach co najwyżej . A bez przyrostu naturalnego swiat by się tak nie rozwinął i tak dalej... A gdyby w epoce kamienia łupanego znalazły się geje to ziemią teraz rządziły by zające...:)

konto usunięte

0

@PatrykBarca Nie, mogliby to zrobić poprzez adopcję, albo mieć surogatke, jest wiele sposobów, na drutach? W sumie zobaczyłbym takiego na drutach Braciaka, może nie byłby tak wredny jak mój starszy nie na drutach hah.

3

@Chwytliwy Własne tego nam trzeba: surogatek , więcej homo i może niech już zaczną badania aby klonowac dzieci czy coś....

konto usunięte

0

@PatrykBarca Już zaczęły się badania nad klonowaniem ludzi :).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?