La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1673 Culés

konto usunięte

0

"Władze Czech poinformowały, że od poniedziałku, 25 maja będą mogły się odbywać imprezy masowe dla maksymalnie 300 osób. A jeśli sytuacja epidemiczna u naszych sąsiadów wciąż będzie się poprawiać, to w czerwcu wrócą imprezy dla ponad 1000 osób. Kiedy takie decyzje u nas?" eska

1. Myślicie, że za wcześnie, czy odpowiedni czas? :)

konto usunięte

0

@MESSIah16 U nas za rok ;) Ale w maseczkach.

0

@MESSIah16 a czasem dalej nie mają mieć obowiązkowych maseczek w Czechach?

2

@MESSIah16 Gdzieś o tym czytałem i było informacja, że te imprezy masowe to z zachowaniem odpowiedniego dystansu i mają być zachowane odpowiednie środki ostrożności.
Mnie tylko ciekawi jak ponad tysiąc osób może zachować odpowiedni dystans i środki ostrożności? To co mają nie kichać na siebie czy jak? Albo takie wesela, tam też ma być zachowany dystans?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?