La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1342 Culés

1

Właśnie sie popłakałem. Wszystko przez straszną wizję którą sobie wyobraziłem. Widząc post o ostatnim meczu Iniesty pomyślałem o pożegnaniu Messiego. I zobaczyłem ten jego ostatni mecz na Camp Nou, niby normalny, taki jak każdy z innych. Kręci rywalami, posyła niesamowite podania, spaceruje obserwując rywali, strzelił gola, może dwa. Aż nadchodzi ta 85 minuta, sędzia techniczny podnosi tablicę i na niej na czerwono numer 10. Wtedy cały stadion ogarnia płacz, całe 100 tysięcy ludzi gorzko łka. Kamera pokazuje Messiego. Zawodnicy obu drużyn podbiegają do niego, pewnie będą go podrzucać. W końcu przechodzi przez linię boczną i zmienia go jakiś zawodnik. Jestem strasznie dziecinny ale ja po prostu nie chcę aby ten dzień nadszedł… Nie chcę widzieć tego co przed chwilą zobaczyłem, nie chcę po prostu… Nie chcę......

konto usunięte

1

@Nano22 To może nie kibicuj Messiemu tylko FC Barcelonie. Polecam.

konto usunięte

10

@Piotr89Sand prawdziwy kibic jakiegokolwiek klubu nie może pogodzić sie, ze ich legenda odchodzi z klubu albo kończy karierę. Zapytaj fanów Chelsea co czuli po odejściu Lampsa, United po odejściu Rooneya, Giggsa, czy Fergusona, Milanu po Maldinim, czy Interu po zakończeniu kariery przez Zanettiego. Każdy prawdziwy kibic zżywa się z zawodnikami i ich koniec przygody z klubem (ewentualnie piłka) wywołuje silne emocje.

0

@Nano22 Smutny to bedzie dzien, oj bardzo smutny. Czy komentator powie min. buty na kolku zawiesza Mistrz Swiata?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?