La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

15

Emocje do samego końca... (PES 2020)

Tabela:
1. Real Madryt 94 pkt
2. FC Barcelona 92 pkt

Zostały 3 ostatnie kolejki w La Liga:

Rzeźnia z Espanyolem i wymęczone 3 pkt. (Real remisuje 0:0 z Alaves)
https://streamable.com/pfdb1i

Odebranie nadziei Atletico na Wanda Metropolitano:
https://streamable.com/rsd6wn

I w ostatniej kolejce mecz w Sevilli...i ta 90 minuta...
https://streamable.com/u9y9en

Końcowa tabela...
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/98486683_658751731373919_9074228614601375744_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=glMCw3Le68kAX-eImJN&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&_nc_tp=6&oh=5851ed580fb896a8a8e9538a7c8aa087&oe=5EEC0822

Cieszyłem się jak dziecko :)

0

@norbi77 a ja się zastanawiałem o jakim sezonie ty mówisz :p

0

@Janas11224 2024/2025 ;-)

1

@norbi77 ta i Quaresma gola strzela:)

6

@escarabajo Bo ma 16 lat. W PESie starsi zawodnicy wracają po zakończonej karierze jako nastolatkowie :)
Mają słabe statystyki, które trzeba im wytrenować, by rosły :)

konto usunięte

3

@norbi77 ja w fifie 20 miałem w drugim sezonie z Barca sytuacje, ze goniłem Real i Valencie. Z 10 kolejek przed końcem było do lidera z 12 punktów może, ale nadgonilem ich, miałem zaległy mecz i bezpośredni z Realem. Wygrałem wszystko i w ostatniej kolejce musiałem wygrać. Wygrana meczu i liga dla Barcy

1

@DaPi I radość nie do opisania? :)

4

@norbi77 ooo fajna opcja:)

0

@escarabajo Mam już Xaviego, Zlatana, Fabregasa, Vidala, de Bruyne, ale póki co są baaaaardzo słabi...jeszcze:)

0

@norbi77 Mnóstwo czasu nie grałem ML. :)
Nie mam za bardzo kiedy... na jakim poziomie grasz?

1

@norbi77 Ja u siebie z Błaszczykowskiego zrobiłem dzika :) 92ovr :)

konto usunięte

0

@norbi77 takie emocje, ze no nie wiem :D dodam, ze był to sezon z trypletem. Pierwszy sezon wygrałem dublet (CdR+LM). Liga przegrana bo na początku sezonu dałem ciała trochę, ale jakos od grudnia/stycznia do końca każdy mecz jechałem równo wszystkich, ale nie wystarczyło to na doścignięcie Realu :/

Aa i dodam, ze w tymnpierwszym sezonie co Real wygrał ligę to miał tylko jedna porażkę w lidze... ze mną :D

1

@szymonekk Superstar.

0

@DaPi To wyobraź sobie moją radość po golu Quaresmy w 90 minucie, w ostatniej kolejce na miarę majstra :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?