- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1215 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1215 Culés
15
Emocje do samego końca... (PES 2020)
Tabela:
1. Real Madryt 94 pkt
2. FC Barcelona 92 pkt
Zostały 3 ostatnie kolejki w La Liga:
Rzeźnia z Espanyolem i wymęczone 3 pkt. (Real remisuje 0:0 z Alaves)
https://streamable.com/pfdb1i
Odebranie nadziei Atletico na Wanda Metropolitano:
https://streamable.com/rsd6wn
I w ostatniej kolejce mecz w Sevilli...i ta 90 minuta...
https://streamable.com/u9y9en
Końcowa tabela...
https://scontent.fpoz1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p180x540/98486683_658751731373919_9074228614601375744_o.jpg?_nc_cat=105&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=glMCw3Le68kAX-eImJN&_nc_ht=scontent.fpoz1-1.fna&_nc_tp=6&oh=5851ed580fb896a8a8e9538a7c8aa087&oe=5EEC0822
Cieszyłem się jak dziecko :)
0
@norbi77 a ja się zastanawiałem o jakim sezonie ty mówisz :p
0
@Janas11224 2024/2025 ;-)
1
@norbi77 ta i Quaresma gola strzela:)
6
@escarabajo Bo ma 16 lat. W PESie starsi zawodnicy wracają po zakończonej karierze jako nastolatkowie :)
Mają słabe statystyki, które trzeba im wytrenować, by rosły :)
3
@norbi77 ja w fifie 20 miałem w drugim sezonie z Barca sytuacje, ze goniłem Real i Valencie. Z 10 kolejek przed końcem było do lidera z 12 punktów może, ale nadgonilem ich, miałem zaległy mecz i bezpośredni z Realem. Wygrałem wszystko i w ostatniej kolejce musiałem wygrać. Wygrana meczu i liga dla Barcy
1
@DaPi I radość nie do opisania? :)
4
@norbi77 ooo fajna opcja:)
0
@escarabajo Mam już Xaviego, Zlatana, Fabregasa, Vidala, de Bruyne, ale póki co są baaaaardzo słabi...jeszcze:)
0
@norbi77 Mnóstwo czasu nie grałem ML. :)
Nie mam za bardzo kiedy... na jakim poziomie grasz?
1
@norbi77 Ja u siebie z Błaszczykowskiego zrobiłem dzika :) 92ovr :)
0
@norbi77 takie emocje, ze no nie wiem :D dodam, ze był to sezon z trypletem. Pierwszy sezon wygrałem dublet (CdR+LM). Liga przegrana bo na początku sezonu dałem ciała trochę, ale jakos od grudnia/stycznia do końca każdy mecz jechałem równo wszystkich, ale nie wystarczyło to na doścignięcie Realu :/
Aa i dodam, ze w tymnpierwszym sezonie co Real wygrał ligę to miał tylko jedna porażkę w lidze... ze mną :D
1
@szymonekk Superstar.
0
@DaPi To wyobraź sobie moją radość po golu Quaresmy w 90 minucie, w ostatniej kolejce na miarę majstra :)