- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1043 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1043 Culés
11
Barcelona jest zmuszona do sprzedaży piłkarzy w nadchodzącym okienku transferowym. Głównie na sprzedaż są piłkarze, którzy są teraz wypożyczeni: Philippe Coutinho, Rafinha, Carles Aleñá (jeśli Quique Setién nie znajdzie dla niego miejsca zostanie sprzedany), Todibo. [Xavi Lemus - TV3]
1
@BarcaInfo No ale po ten Todibo na sprzedaż? Dajmy chłopakowi prawdziwą szanse. O wiele bardziej byłym za sprzedażą Juniora..
1
@Szicek10 Jeżeli klub dostanie około 25 mln za Todibo to warto go sprzedać. Podobnie jak z Miną zrobili jak jest dobra oferta to należy to zrobić. Chłopak przyszedł za grosze a może być najlepszym biznesem w ostatnich latach. Moim skromnym zdaniem to nie jest i nie będzie piłkarz na top Barcelony.
0
@BarcaInfo Jeszcze niedawno były newsy, że Setien chce dać Cou szansę...
0
@Janiama Wiadomo, że klub aktualnie potrzebuje pieniędzy a takie transfer był by niezłym strzałem gotówki. Aczkolwiek strasznie mi go będzie szkoda, nie dostał szansy żeby się pokazać. Jest piłkarzem z dużym potencjałem i warto by było go wykorzystać. Może osiągnął by kiedyś poziom Lengleta np.
1
@Szicek10 Może tak ale oglądam tego chłopaka i dla mnie to słabym jest obrońcą. Na tej pozycji najważniejsze to gra w defensywie a on nie wygląda w tym aspekcie gry dobrze. Gubi krycie, nie jest za szybki, źle się ustawia. Ma dobrą technikę i piłka mu nie przeszkadza. Przez to sprawia wrażenie bardzo pozytywne ale ma naprawdę w obronie bardzo duże braki. Oczywiście to można poprawić, młody chłopak i jeżeli będzie nad tym pracować to ma szansę wejść na wysoki poziom. Teraz Barcelona może go sprzedać właśnie jako talent i uzyskać duże pieniądze. Pytanie czy za rok albo dwa to się nie zmieni. Trudna decyzja ale klub ma problemy finansowe a także wie że na ten moment nie ma szans na grę w pierwszym składzie.