La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

7

Właśnie wymijałem kolumnę służby ochrony państwa. Bmw 7 za kilkaset tysięcy złotych kierował koleś, który z twarzy wyglądał jak nastolatek zdający na prawo jazdy. Oczywiście spychali wszystkich do rowu, a dokładnie na maszyny budowlane. Dobra zmiana, prawie taka jak w stadninie w Janowie, gdzie konie stoją w gówn..ch, których nie ma komu zbierać.

konto usunięte

0

@Przemek2323 nagrałeś tych chuliganów?:P

1

@Barca1992 nie mam kamerki niestety. Pewnie jechali z kimś bardzo ważnym, kto bardzo śpieszyl się, żeby zająć się sprawami Polski.

konto usunięte

1

@Przemek2323 Przecież oni zawsze tak jeżdżą. :D Niezależnie od władzy. To jest część protokołu ochrony.

2

@Przemek2323 Może pędzili do ojca Tadka na mszę lub inne spotkanie wagi państwowej (może Jarkowi się papier toaletowy skończył i ścigają się który szybciej obsłuży wodza).

0

@Piotr89Sand tak, ale kiedyś umieli przynajmniej jeździć, mieli przeszkolnie, doświadczenie i ukończone 18 lat:)

konto usunięte

1

@Przemek2323 Ale czego tu nie rozumiesz? xD Jak mają jechać? Czekać aż najpierw Ty pojedziesz? ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?