La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1527 Culés

konto usunięte

2

Redaktor tvp powiedział o zamknięciu ognisk zarażeń na Śląsku no krew mnie zaleje..

2

@Barca1992 190 przypadków, no rzeczywiście

konto usunięte

2

@barcelonaLM i to idzie w eter i ciemny lud to łyka:/

0

@Barca1992 W TVP mówią już tylko o wyzdrowiałych, nie pokazują nawet statystyki aktywnych zakażeń, bo byłby on niezgodny z propagandą

2

@barcelonaLM @Barca1992 Akurat oglądałem i wyraźnie powiedział, że te liczby jeszcze są podawane z badań z innych dni, ale np wczoraj, dzisiaj nie ma nowych ognisk zakażeń u górników i ich rodzin.

0

@Barca1992 A to nie powidział ten cały vice minister zdrowia? Dziennikarz tylko powtórzył jego słowa.

0

@kamilo0066 Spadać na Śląsku miało już w zeszłym tygodniu, Morawiecki mówił o opanowaniu sytuacji już 2 tygodnie temu, wczoraj był Duda i znowu to samo. Ciekawe ile jeszcze trzeba będzie czekać

konto usunięte

0

@kamiVeB jeden skłamał,a drugi to powtórzył jeszcze lepiej;)

1

@Barca1992
Szczegół, że prawda jest taka, że na Śląsku nigdy nie było wirusa.
No ale swoje politycy zarobili na rozjeb* gospodarki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?