La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1391 Culés

konto usunięte

2

W jednej rzeczy się dzisiaj utwierdziłem. Nie potrafię oglądać meczów nie Barcelony. Kompletnie nie daje mi to żadnej przyjemności. Ewentualnie naszą reprezentację, ale klubowa piłka dla mnie poza Barcą nie istnieje. PS chciałbym naprawdę żebyśmy tak grali jak BVB, bo na dzień dzisiejszy oni ładniej przegrywają niż my wygrywamy.

1

@masq mam podobnie jak Ty ale dzisiaj zrobiłem wyjątek dla tego meczu

0

@masq Rozumiem, jeżeli jesteś jakkolwiek emocjonalnie związany tylko z Barcą, to jak najbardziej. Ja niestety nie zobaczę już w tym sezonie Ajaxu. Zostaje mi tylko Barca, no i Manchester United, ale to nie ten poziom przywiązania.
Jednak liga hiszpańska i angielska daje dużo frajdy nawet jak jest się neutralnym obserwatorem meczu.

konto usunięte

0

@masq Ja bym nie chciał grać tak jak BVB, bo oni nie grają ani ładnie ani skutecznie. Jak chcemy mieć zaangażowanie bez umiejętności, to oglądamy 1. ligę polską.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?