La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1526 Culés

konto usunięte

2

Nad tymi odstępami zastanawiam się w zasadzie od początku. Jakim cudem mam zachować odstęp dwóch metrów, skoro chodniki mają mniej więcej takie wymiary? A stoją na nich latarnie, kosze na śmieci, a z drugiej strony są ściany budynków? Politycy wprowadzają coś takiego jakby żyli w jakimś innym świecie i nie wiedzieli jak to wszystko wygląda.

1

@student97r Bo to gęsiego trzeba, jeden za drugim. A jak z naprzeciwka ktoś idzie to po ulicy żeby go Hajto stuknął

0

@Striker Ale Hajto pojawia się tylko jak są emerytki, reszty nie tyka

konto usunięte

1

@student97r oni nie wiedzą bo nie chodzą tylko rozbijają się rządowymi limuzynami

0

@macio_944 no i na pasach

konto usunięte

0

@Striker, @damiano996 Najwyraźniej tak będzie trzeba chodzić albo ulicą, ale wtedy mandat można dostać. :D Wiadomo, że tych dwóch metrów na chodnikach czy parkach nikt nie zachowuje, dlatego taka formułka moim zdaniem jest bezsensowna. O odstępach można mówić na przykład w sklepach, gdzie jest to już bardziej realne. :)

0

@student97r Nie pierwszy, nie ostatni raz są takie absurdy i będzie jeszcze więcej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?