La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1206 Culés

konto usunięte

1

A żeby tak na takie wesele jako prezent kupić dwie skrzynki piwa dla Pana młodego?

16

@Chwytliwy Litra z mety w plastikowej butelce po oleju kujawskim, to powinno usatysfakcjonować.

2

@Chwytliwy
Wystarczy poducha "Jasiek" z wizerunkiem Neymara

1

@Chwytliwy No ta, po weselu to mięsień piwny można już robić...

0

@Chwytliwy z doświadczenia wiem, że akurat po weselu zostaje dużo alkoholu, więc raczej dodatkowe 2 skrzynki piwa go nie ucieszą

konto usunięte

3

@mrboom Na zapas będzie.

W moim otoczeniu Alkohol idzie szybko się kończy, zazwyczaj zostaje żarcie, ale alkohol? Nie pamiętam kiedy ktoś miał tego za dużo.

6

@Chwytliwy młody jesteś to nie pamiętasz
Uwierz mi, że jeżeli masz na weselu wódkę, wino, piwo, bimber itd. a nie tylko wódkę, to zostanie jej sporo

Rób jak uważasz, ja bym się z takiego prezentu nie ucieszył, tym bardziej, że nie lubię piwa. No i będziesz stał w kolejce do złożenia życzę z dwoma kratami browara? :)

konto usunięte

0

@mrboom Wiem że nie tylko to, problem jest taki że u nas to idzie bardzo szybko, ja nie pamiętam kiedy ostatnio było zbyt wiele alkoholu na weselu, a był bimber, piwo, wódka itd itd.

1

@Chwytliwy ale robiłeś wesele, czy roznosiles wódkę? Bo młody jesteś, masz około 20 lat, wesela się nie robi co weekend.
A wątpię że jak byłeś u np kuzyna na weselu, to miałeś dostęp i widziałeś ile alkoholu jest i zostało

Ja robiłem wesele to mówię z własnego doświadczenia, a w tym samym roku byłem jeszcze na dwóch, bo tak się akurat złożyło, to też młodym zostało sporo wódki. No 40 butelek że 120, przy czym praktycznie każdej parze na odchodne i tak dawali butelkę ????

1

@Chwytliwy Zapraszam Cie na moje wesele byku w takim razie.

konto usunięte

0

@mrboom Wesela akurat nie robiłem, ale ci co robili albo gdzie byłem to mówili że nic alkoholu praktycznie nie zostawało i to mówiła para młoda bądź ich rodzice, a ja tylko pisze ze u mnie, w moim otoczeniu.

2

@Chwytliwy Andrzejku, zrobisz jak uważasz. Spytales na forum o opinie, ja się podzieliłem swoim zdaniem, którego nie musisz brać pod uwagę. Pozdrawiam :)

konto usunięte

0

@mrboom Luzik, ale sam tak szczerze to nie wiem co dać dla młodej pary, chyba kasa będzie najlepsza co nie? Bo trudno mi na coś wpaść innego.

3

@Chwytliwy no teraz to tylko kasa, chyba że np. mają w planach kupić mieszkanie/dom postawić to może jakiś sprzęt na wyposażenie, żelazko, odkurzacz, byś musiał podpytać

Ale kasa to bezpieczne, proste i bezproblemowe wyjście z sytuacji ;)

0

@Chwytliwy Jeśli lubi piwo i nie będzie to jakiś sikacz z Biedroni to czemu nie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?