La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1551 Culés

1

Widzę, że niektórzy dziennikarze sympatyzujący z opozycją już są wręcz pewni że Trzaskowski wygra w 2 turze i to z łatwością... Cieszyłbym się gdyby tak było ale coś czuje że 28 czerwca może ich czekać na prawde zimny prysznic...

konto usunięte

1

@Europejczyk1980 Oby nie.Dla dobra nas wszystkich Dudus wygrac nie moze

konto usunięte

2

@Europejczyk1980 Zrobią w niektórych regionach tylko wybory korespondencyjne i tego się cholernie boję.

1

@Hushovt Optymizm jest dobry ale szkodzi gdy jest go w nadmiarze bo wtedy umykają pewne istotne szczegóły. Efekt świeżości Trzaskowskiego powoli zacznie mijać trzeba poczekać na następny tydzień i głosowanie w sejmie i senacie nad ustawą bo po tym właśnie marszałkini Witek ogłosi wszystkie terminy w związku z wyborami między innymi to ile czasu będzie na zbieranie podpisów.

0

@Janiama Moim zdaniem poczekają na wyniki 1 tury, jeżeli Duda otrzyma tam ponad 40% to odpuszczą sobie bo taki wynik oznacza prakycznie pewną reelekcje w drugiej turze.

konto usunięte

1

@Europejczyk1980 Nie do końca, przypomnij sobie że w 2015 roku Kukiz miał 20% i duża częśc jego elektoratu głosowała na Dudę. Teraz Trzaskowski będzie miał około 28% ale Hołownia może mieć z 18% i w tym przypadku PIS może mieć problem bo są jeszcze głosy z Biedronia i Kosiniaka.

1

@Janiama Szczerze to wątpię by Trzaskowski z Hołownią zdobyli aż 46% głosów nie przypominam sobie takiego sondażu. Elektorat Szymona I Biedronia w 90% zagłosują na Trzaskowskiego ale nie całość. Wyborcy Kosiniaka w domyśle PSL nawet do 40% poprą Dude co pokazywały już różne badania no i elektorat konfederacji, który w dużej mierze zostanie w domu ale znaczna część głównie narodowcy oddadzą głos na obecnego prezydenta. Tak między nami to my możemy sobie w tej chwili tylko dywagować bo w zasadzie to nie ma nawet wyznaczonej daty wyborów (oficjalnej). Coś więcej dowiemy się na tydzień przed wyborami bo wtedy pojawią się w miarę sensowne badania, a po 1 turze można zacząć analizować bo te wyniki dużo powiedzą.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?