La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 973 Culés

3

Najlepiej wyprowadzane kontrataki przez Barcelonę


2

@Messibestplayerintheworld filmu jeszcze nie obejrzałem, ale Barcelona Enrique pod tym względem nie miała równych, wystarczy sobie przypomnieć kontrataki w meczach z Atletico, w sumie pierwsze do głowy mi przychodzi. MSN robiło robote z przodu, no i stoperzy byli w zajebistej formie. Cholernie mi brakuje, takiego sezonu, takiej Barcelony.

0

@sewciu50 to prawda.

1

@sewciu50 Chociaż i tak moim zdaniem pod względem kontrataków to w XXI wieku najlepszy był Real Murinho. Pamiętam że gdy tylko odbierali piłę w swoim polu karnym to 3-4 podania i Ronaldo miał już czestokroć patelnie na bramkę...

0

@sewciu50 a pamiętacie tego gola po akcji MSN przeciwko Romie? Sezon 15/16,na jesieni grali wtedy najlepiej za kadencji LE

1

@Messibestplayerintheworld ale mi brakuje Neymara... gość na serio robił robotę na tym skrzydle. Dzisiejsze skrzydła w Barcelonie to niestety straszna bieda.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?