- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 882 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 882 Culés
0
Z jakimi użytkownikami macie kosę, a jakich lubicie? ;)
5
@TheGoldenEleven Powiedziałbym, ale się go boję.
1
@TheGoldenEleven kółeczko adoracji zbyt szerokie żebym wymieniał, a kosę mam jedynie z @Chwytliwy . Wysłał mi jedną ostatnio z Podlasia.
0
@4drian0 Dawaj, w słynnym wywiadzie zdobywca ,,Złotej Piłki" powiedział kogo by zbanował więc Ty też możesz.
2
@TheGoldenEleven Wielu lubię, ale nie wymieniam, bo o kimś pewnie zapomnę i jeszcze mu się zrobi przykro.
Mnie niestety nikt nie lubi, ale przyzwyczaiłem się.
0
@TheGoldenEleven Znasz powiedzenie co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie?
3
@NeroTFP No jak nikt nie lubi ;) Ja czekam na serię o najlepszych polskich sportowcach.
0
@TheGoldenEleven
Ja mam kose z tymi dla, których la rambla jest tylko od "pisania o Barcelonie" - na szczęście sa to pojedyncze przypadki.
10
@TheGoldenEleven Lubię @cycejakdonice @penisek @cipka @pytong to są takie moje ziomki.
2
@TheGoldenEleven Już niedługo wraca! :-)
0
@TheGoldenEleven Ja kogoś nie lubię ale aktualnie ma bana.Także nie będę pisał kto.
2
@MichVeB Pewnie chodzi o użytkownika, który pewną grupę społeczną określił ,,dziadami", a także popisuje się swoją dobrocią ;)
3
@NeroTFP Ja Cię lubię, Panie Cavani.
@TheGoldenEleven Złotą jedenastkę też lubię. :D
2
@NeroTFP Czekam z niecierpliwością :)
4
@Hiacynk I przyszedł użytkownik, którego nie lubią chyba tylko zagorzali antyfani ,,Miodowych Lat" ;)
2
@TheGoldenEleven I Zenek Kluczny nie lubi @Hiacynk :D
2
@NeroTFP Zenek Kluczny za to lubi wątróbkę na surowo ;)
0
@TheGoldenEleven nikogo z tutejszych użytkowników nie znam(chyba) wiec sympatii jak i kos brak:)
0
@TheGoldenEleven @marianpazdzioch @Arnold Boczek @kiepski złote somsiady