- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1501 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1501 Culés
5
Jadon Sancho w tym sezonie : 39 meczy 20 bramek i 20 asyst. Ale pięknie się ten chłopak rozwija a dopiero 19 lat. Ten kto go pozyska będzie naprawdę miał dużo jakości i radości z Jadona.
1
@Encore Powinieneś sobie wstawić avatar: Tak dla transferu Sancho ;-P
0
@koziar Może nie jestem big fanem ale lubię chłopa :v
1
@koziar Na czarnym tle najlepiej.
1
@tristan87 czerwoną czcionką
0
@Encore a jakie tam statystyki miał wielki Dembuoz co błyszczał ?
1
@NaFazieHitman Asysta więcej i 10 bramek mniej, mając 10 spotkań więcej od Sancho.
0
@Encore nie jest jeszcze gotowy na najwyższy poziom, mecz z Bayernem to udowodnił, gdzie nie potrafił wziąć na siebie meczu i Borusia dają ciała. Niech zostanie rok, zdobycie mistrzostwa, daleko zajdzie w lidze mistrzów i można myśleć o największych klubach. Znów wyjdzie fajny piłkarz,ale trochę niegotowy na najwyższy poziom. Z BVB odchodzili Auba, Lewy czy Gundogan i zrobili oni jakaś większą karierę, reszta to niewypały jak Sahin, Goetze, Alcacer, Kagawa czy nasz Dembus
1
@Khajio w drugim sezonie Dembele by zrobił lepsze liczby od Sancho
0
@jeyx77x W drugim nie byłoby szans na to przez obecność Bosza na ławce, ale w trzecim sezonie pewnie zakręciłby się blisko tego wyniku. Dortmund Tuchela
0
@jeyx77x A co do powyższego, to Sancho zawiódł z Bayernem i nie ma co do tego wątpliwości. Nie posiada Anglik takich umiejętności jak nasz Dembele pod względem zrobienia czegoś z nie czego i prowadzenia zespołu jak idzie źle, ale Sancho miał swoje dobre momenty i potrafił na przykład doprowadzić do utraty trofeum przez Bayern.
I jeszcze co do tych nieudanych transferów to też można wytłumaczyć większość z nich:
- Kagawa był transferem pod rynek Azjatycki po odejściu w tym samym czasie Parka, a sam Japończyk musiał grać na skrzydle, mimo że nigdy tam nie grał.
- Gotze nie był transferem Guardioli i ten nie chciał go w Bayernie. Dostał go w prezencie od zarządu, który chciał zrobić Niemiecki Bayern i zrezygnował dla niego z takich piłkarzy jak Neymar czy de Bruyna. Potem okazało się, że ma poważną chorobę na tle genetycznym, przez którą ma problemy z odpowiednią sylwetką.
- Dembele jak okazało się jest gówniarzem z niepoważnym podejściem do zawodu. O kontuzjach nie ma co nawet wspominać.
- Mkhitaryan po niewykorzystanej sytuacji z Realem płakał w poduszkę (jego słowa) przez kilka miesięcy i miał strach w oczach gdy dochodził do sytuacji strzeleckiej. Trafił do klubu z prawdopodobnie największą presją na świecie i na Mourinho, który raczej nie lubi takich słabych psychicznie piłkarzy. To nie miało szans się udać.
- Alcacer w Barcelonie był niewypałem, ale w Dortmundzie można powiedzieć to samo. Jeden udany sezon z dużo liczbą kontuzji i w drugi na poziomie Piątka z jeszcze większą ilością kontuzji.
Tylko porażki Sahina nie idzie wytłumaczyć. Reszta była przeceniana/źle wykorzystywana w swoich klubach.