- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1590 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1590 Culés
1
We Włoszech mu nie pykło, ale w Niemczech na razie idzie elegancko. Oprócz Wernera i Nkunku, Czech też ładne liczby wykręcił.
0
@Hiacynk Ładnie tymbardziej że jest Timo który kradnie te liczby:v
0
@Hiacynk Jak kupimy Lautaro to Inter go pozyska ^^
4
@Hiacynk Czy nie wyszło we Włoszech? Nie zgodzę się z tym. Nie wyszło to mu w Romie w Sampdoria wyglądał super
0
@takisobiektos W Sampdorii strzelił 13 goli w 35 meczach. Jakiś powalający wynik to nie jest, jak na napastnika. Jednak fakt, że na pewno w zespole z Genui mu poszło sto razy lepiej niż w Rzymie, bo tam to kompletna klapa.
Lipsk pewnie go wykupi z Romy. Może na jego barkach będzie spoczywało zastępstwo Wernera, który najprawdopodobniej odejdzie po sezonie (tak gdybam).
0
@takisobiektos Dokładnie, ale widać było że grał w tej Romie na siłę, a Kean w Romie pewnie będzie wymiatać.
0
@Chwytliwy To się okaże czy będzie wymiatać bo ostatnio przygasł.
0
@Coutinho007 On w tej lidze pokazywał, że czuje się jak ryba w wodzie,nie sądzę że się spali.
0
@Chwytliwy Zobaczymy, według mnie Juve i on sam popełnili błąd, że tak to wyszło bo Juve zostało ze starym, grubym i wypalonym już Igłą, który bardziej jest jako uzupełnienie składu niż podstawowy snajper i po za nim nie ma nikogo na 9....
0
@Hiacynk ja slyszalem, ze Lipsk wlasnie ma go nie wykupic, bo z powodu strat finansowych najprawdopodobniej okienko skoncza bes transferow, ale zobaczymy. 29 milionow na jakie sie umowili to na rynku z ostatnich 2-3 lat promocja, ale na rynek po-koronawirusowy moze to byc zbyt duzy transfer.