La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 829 Culés

24

Ronaldinho, Deco, Eto'o, Xavi, Puyol, Giuly, Beletti, Rafa, Valdes, Gio, Henka, młody Messi i Iniesta. I trener Rijkaard.
Piękna drużyna.
https://mobile.twitter.com/FCBarcelona/status/1268067642952298498

konto usunięte

3

@TheGoldenEleven Mam do tej drużyny ogromny sentyment... Wtedy zaczęła się moja przygoda z Barcą. No może troszkę wcześniej, Leo jeszcze nie było w 1 drużynie ;)

1

@TheNekro94 Zawodnicy, których napisałem to po prostu piłkarze z ,,ery Rijkaarda" do których mam największy sentyment, więc młody Messi obowiązkowo, bo choć na początku był w Barçy B, to później przechodził kolejne szczeble i ostatecznie w erze Rijkaarda też pewną rolę odegrał.

2

@TheNekro94 Ja zacząłem kibicować Barcelonie w 1992 roku, po finale Pucharu Europy z Sampdorią, choć na początku było to bardziej śledzenie wyników. Od kiedy zacząłem kibicować były trzy mistrzostwa Hiszpanii z rzędu. Na kolejne mistrzostwa trzeba było czekać do czasów kiedy w Barçy grał m.in. Rivaldo, figo. Jednak po mistrzostwie w 1999, nastąpiły suche lata, aż w końcu drużynę objął Rijkaard, a w zespole pojawił się Ronaldinho i miejsce miał wielki powrót do sukcesów, a później piękna era Guardioli...
Takie moje kibicowskie wspomnienia ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?