- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1710 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1710 Culés
1
To jak idziemy w „plebiscyty” to słucham Waszych MAKSYMALNIE trzech zawodnikow których lubicie i nie lubicie, obecnie grających w Hiszpanii. Powody mogą być absurdalne: za gola, za kolor włosów, za nazwisko. Utrudnienie-zawodnicy, którzy nie grają w Barcelonie. Dla śmieszkow dodam ze mogą być zawodnicy Espanyolu :)
Lubię, cholera ciezko trzech... ale próbuje:
Marcelo - chociaż odrobina brazylijskiej samby się ostała w la liga :)
Jesus Navas - sentyment. Ja przez wiele lat grałem w fife, to miałem powiedzenie „Jesus Navas, jak on się tu znalazł?”;) do dzis jak gdzieś gra on czy Keylor Navas i moja żona usłyszy to i ona powtarza :)
Joaquin - legenda la ligi.
Nie lubię:
Carvajal - buractwo
Dani Parejo - chyba po tych plotkach o transferze do nas, moja antypatia się nasila do niego. Ot zwykły przeciętniak od goli z karnych.
Tyle;)
2
@escarabajo
Nie lubię:
-Ramosa (nie trzeba uzasadniać)
-Diego Costy (nie trzeba uzasadniać)
-Alby (symulant)
0
@tobiasson92 jeszcze raz przeczytaj i wymień Albę:)
0
@escarabajo nie lubię: Ramos, Pau Lopez, Diego Costa. (w sumie to Lopez od tego sezonu jest w Romie, ale niech zostanie na liście :D )
Lubię: Santi Cazorla, Joaquin, Rafinha.
0
@tobiasson92 miało być bez Barcelony to mam lipe :D
Nie lubię :
Casemiro,Oblaka,Ramosa
0
@Jaca27 ooo, rozumiem wszystko powyższe i Twoje poza Oblakiem, czemu?
0
@escarabajo za jego karne z Realem :D ,ręcznik i tyle,ten finał gdzie dopiero w 5 serii pomyślał żeby się rzucić w którąś stronę...eh
0
@Jaca27 ok:) jest to jakiś powod.