La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1374 Culés

4

Ciekawe czy tegoroczna matura "zbierze" swoje żniwa w postaci kolejnych rekordów zakażeń. O ile w szkołach czytałem, że ma być wszystko dopięte na tiptop(maseczki, rękawiczki, dezynfekcja oraz zwiększony dystans między zdającymi) to późniejsze spotkania maturzystów nawet w celu omówienia wyników czy zwykłego opicia matur są nieuniknione.

1

@Homeopata8989 Założenia rządu, że nie będzie zgromadzeń to tylko papier. Młodzież wyjdzie ze szkół na miasto i tam się będą spotykać, Szczególnie w środę kiedy będzie przerwa między egzaminami z angielskiego.

konto usunięte

6

@barcelonaLM Tak jakby teraz młodzież się nie spotykała. Wyjdź sobie na rynek czy do centrów większych miast. Ludzie się już w ogóle nie przejmują tym wirusem - zresztą ja sam do nich należę.

0

@Homeopata8989 I tak już wszystko pootwierane poza szkołami i wszędzie sie ludzie spotykają, czy piwko po maturze zrobi tu wielką różnicę to nie wiem

0

@TheNekro94 To bardzo źle

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?