- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1374 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1374 Culés
3
Nie wiem jakie poparcie będzie miała ta teza, ale Ansu Fati bardzo przypomina mi Neymara i sądzę, że w takiej lidze Brazylijskiej mógłby nieźle wymiatać, jest najmłodszym strzelcem gola w historii ligi mistrzów i w tak młodym wieku przebija się do pierwszego składu Barcy. Wiadomo, gdyby nie kontuzje i odejście Neya pewnie do teraz kisiłby się w rezerwach, a tak to być może ten chłopak spadł nam z nieba, trzeba go poprostu doszlifować, jak na "teraźniejsze" warunki rynkowe pewnie żeby go wyciągnąć z innego klubu każdy by krzyczał +100mln i moim zdaniem głupotą byłoby go sprzedać w tym momencie, kto wie może powalczy za parę lat z Mbappe o złotą piłkę, popatrzcie tylko :
Jak rozwinie skrzydła to może być wielka gwiazda, oby tylko woda sodowa nie uderzyła i nagle nie wymagać od niego z marszu wygrywania meczów w pojedynkę.
1
@NaFazieHitman przebija się do składu, bo tak naprawdę nie miał z kim walczyć o pozycję na lewym skrzydle i o ile dobrze pamiętam to wszedł do zespołu jak było bardzo krucho na tej pozycji, czyt. kontuzje. Brazylijczyk ma ten luz, a jak dla mnie to obecnie zbyt wczesnym jest ferowanie tego kim może być i kogo przypominać.
1
@Kurkmen Chodzi mi o ruch na boisku i umiejętność zatrzymania się w miejscu podczas biegu, wiadomo nie jest to kopia 1do1, ale widać te przebłyski.
0
@Kurkmen Yep, a potem ludzie się zawodzą.
4
@Chwytliwy zawsze fajnie pomarzyć niż tylko negatywnymi emocjami się faszerować :P tak obejrzałem ten filmik i do złudzenia przypomina mi zachowania Neymara na boisku, no może bez symulacji bo przy strzelonym golu z 2 minuty ustał na nogach zamiast się wywrócić jak Ney przy faulu ramosa w polu karnym :D
0
@NaFazieHitman jasne, że fajnie. Zobaczymy co z niego będzie, bo to co na niego ostatnio siadło niezbyt pomaga mu w prawidłowym rozwoju.
0
@NaFazieHitman Podchodzę chłodno, już ja się nacieszylem I rzeczywistość mnie wyjaśniała w kwestii barcy.
1
@Kurkmen właśnie to mnie troche martwi bo zaraz się rzucą na niego z ofertami wkońcu chłopak ma dopiero 17 lat i oby nie namieszali mu w głowie, z drugiej strony jest w takim wieku, że nic nie musi dlatego trzymam kciuki żeby go presja nie zjadła ;)
0
@NaFazieHitman Nie przepadam za Neymarem jako człowiekiem, jako piłkarz jest świetny, i jak wspomniałem już jakiś czas temu, naszą lewą stronę mogło ruszyć dwóch ludzi. Jeden to Ney a drugi przeszedł do Realu (Hazard). Ale Ansu Fati Neymarem przyszłości? Szanujmy się.. Gość miał wejście a potem z meczu na mecz coraz słabiej. Wszedł do drużyny tylko dlatego, że nie miał konkurencji. Dzisiaj jak dla mnie Braithwaite zjada go na przystawkę.
0
@escarabajo hm nie wiem co Ci powiedzieć, serio. twoja opinia jest subiektywna tak jak moja :P
0
@NaFazieHitman Nie zamierzam się w żadnym razie spierać:) Ty wyraziłeś swoją opinię, a ja zupełnie inną, swoją:) Przyszłość zweryfikuje:)