La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

konto usunięte

23

No i nie zawiodłem się. ELEVEN wrzuciło plan transmisji ligi hiszpańskiej i już od razu lament w komentarzach, że nie pokazują meczów Realu. Stacja wyjaśniła, że ostatnie trzy mecze "Królewskich" były przez nich transmitowane.

Żeby było jasne. Taki sam poziom zidiocenia prezentują tam również kibice Barcelony. Ludzie chyba nigdy się nie zrozumieją zasad wybierania meczów. Ale to też dobry znak, bo to oznacza, że liga wraca.

1

@NeroTFP Nie mogę się doczekać haseł w stylu "Znowu Rakitić w pierwszym składzie", "Intensywność jak w domu spokojnej starości", "Suarez znowu się kopie po czole i macha łapami" i "Nie da się patrzeć na tą grę"

1

@NeroTFP jakby pomysleli to by wykupili pakiet w nc+ i dokupili eleven i maja wszystko. Albo na necie za 30zl bodajze miesiecznie i tez maja wszystko.

2

@Coutinho007 "robie sobie przerwe od patrzenia na tych kopaczy" nie zapominaj o tym xd

0

@Tomek54321 A no tak, jeszcze zapomniałem o sprzedaży całego składu po za Matsem i Leo, oraz zwalnianiem trenera i wywożeniem Bartomeu na taczkach :p

konto usunięte

2

@Coutinho007 to ostatnie to nie głupi pomysł change my mind ;]

0

@Hushovt Powiem więcej. To ostatnie to genialny pomysł.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?