La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1396 Culés

3

Pisałam rozszerzenie z angola w sali i tak ciężko było się skupić jak duszno strasznie a za oknem pies i kosiarka wyją :) Ale jakoś poszło nieźle myślę chociaż gorzej niż jak robiłam w domku. Skuchanie to jakiś bełkot troszkę był bo echo się roznosiło. Ale cóż zrobić dobrze, że już po tych trzech dniach :)

1

@Lola120 pamiętam, że jak ja pisałem rozszerzony angielski to było jakieś piekło. Na dworze wielki upał, klimatyzacji w sali brak, katar doszedł do tego xD

2

@Lola120 pisaliśmy na sali gimnastycznej gdzie na listeningu było słychać tylko echo, a po 3 godzinach przerwy między arkuszami zasypiałem już w tej ławce, ale może nie będzie wstydu :D

0

@busquets5 To jest właśnie najgorsze. Stawiam sobie wysoko poprzeczkę, dużo w domu robiłam i zawsze fajnie arkusze mi wychodziły a tu zawsze coś pójdzie nie tak. Brak skupienia, złe samopoczucie, upał i to wszystko ma wpływ na wynik. Szkoda bo potem taka nauczycielka czy inny ktoś sobie zobaczy wynik i pomyśli co pomyśli :(

1

@PatrychoO Klimatyzacja u mnie to jakieś odległe plany haha Taki upał dziś i duchota bo akurat przed deszczem. A ulewa zaczęła się gdy akurat wychodziłam ze szkoły i to w samej koszulce oczywiście :) Jak pech to pech

1

@Lola120 a jak tam a podstawa? Mi wydawała się mega prosta

0

@busquets5 spoko nawet ale 3 głupie błędy zrobiłam i nie wiadomo jak tam pisanie poszło.

1

@Lola120 ja też 3 w pierwszej części, a email powinien być ok

0

@busquets5 ej a jak oceniana jest rozprawka z rozszerzenia? Pisałam ją kilka razy ale nie miałam rozszerzenia. Jest za nią 13 pkt to ile mogę około dostać za napisanie na temat, pełna ilość słów i poprawna forma wypowiedzi ale z pewnością trochę błędów gramatycznych i te argumenty to takie lanie wody było :)

0

@Lola120 nie mam pojęcia :D

0

@busquets5 no właśnie ja to samo. Nie wiem jeszcze czy nic się nie stało jak przebiłam 130 słów na podstawie?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?