La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 587 Culés

14

4 lata temu, rozpoczynaliśmy EURO 2016 meczem z Irlandią Północną. Po bramce Milika, wygraliśmy 1-0, co było później wszyscy wiemy.

Trochę już turniejów z udziałem Polski widziałem, 2002, 2006, 2008, 2012, ale tamto EURO, było naprawdę fajne. Dodatkową robotę robiły codzienne filmiki na kanale łączy nas piłka, można było od środka zobaczyć jak to wszystko funkcjonuje, poznać trochę bliżej zawodników itp.
Szkoda, że nie udało się przejść tej Portugali, kto wie, jakby się ten turniej dla nas skończył.

3

@mrboom z Portugalią odpadniecie bolało, szczególnie że karne to zawsze 50/50. Potem z Walią na pewno mielibyśmy swoje szanse, bo na tym turnieju wcale gorsi nie byliśmy. No i wówczas finał z naszpikowaną gwiazdami Francją. Dużych szans byśmy nie mieli, ale sam fakt gry w finale to byłby turniej marzeń dla każdego Polaka rodaka :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?