La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1027 Culés

konto usunięte

8

Haalanda już nie wyciągniemy z Borussii za pieniądze które można było wcześniej zapłacić Austriakom a byłby to zawodnik, którego z chęcią bym ujrzał w Barcelonie. Zastanawiam się dlaczego klub taki jak Barcelona nie pójdzie po Lukaku? Przecież ten zawodnik gra znakomicie w piłkę. Jest szybki, bardzo silny i świetnie panuje nad piłką do tego ma rewelacyjne statystyki. Reprezentacja Belgii 52 gole na 84 występy. 458 meczów w druzynach klubowych 217 bramek i aż 74 asysty. Do tego ma dopiero 27 lat i wchodzi w najlepszy wiek dla piłkarza. Nie grał do tej pory w świetnych drużynach bo zarówno Everton, Anderlecht czy też MU do takich obecnie nie należą a widać już w Interze gdzie ma dobrych partnerów czy też w reprezentacji Belgii potrafi grać na światowym poziomie. Myślę że to jeden z tych piłkarzy klasy światowej który jest bardzo niedoceniany przez kibiców ale też przez media sportowe.

7

@Janiama Dla mnie Lukaku był by dużo lepszym wyborem niż Martinez. Niby Haaland nie ma tego mitycznego "DNA" Barcy no patrząc na to ile Martinez jest pod grą w jego wypadku również śmiem wątpić w to, niczym Lautaro mnie nie przekonuje.

3

@Janiama Ja zawsze lubiłem tego dzika. Mój ulubiony reprezentant Belgii. Barto pewnie chodzi o kogoś młodszego, kto będzie dłużej grać, ale bym się nie obraził gdybym na głównej stronie zobaczył: "Oficjalnie: Lukaku fichado!"

9

@Janiama Lukaku nie ma DNA Barcy i w ogóle jest za gruby. Pewnie tylko KFC i McDonalda spożywa. Huehehuehueuhe.
@fcbarcafan19 Romelu w maju skończył 27 lat. W zasadzie, to wchodzi w najlepszy wiek dla piłkarza :)

2

@Danny Gaucho Dobrze, że Lautaro za 111 mln ma, który notuje rzadko kiedy 2 cyfrową liczbę podań na mecz Huehue ^^

konto usunięte

9

@fcbarcafan19 Ma dopiero 27 lat więc jest w wieku w którym Suarez do nas przychodził

konto usunięte

2

@Janiama Akurat na pozycji napastnika jest kilka nazwisk bardzo ciekawych jak np. Malen,Boadu,Osimhen,Martinelli,Hlozek,Thuram,Isak,David czy Richarlison który może grać na skrzydłach i na środku.Mi jakoś nie jest smutno że nie kupiliśmy Haalanda bo jest dużo alternatyw.

3

@Janiama zawsze mnie dziwiło jak przy takiej masie gość może być tak szybki, mieć taką technikę użytkową i opanowaną grę na małej przestrzeni, świetny byłby w Barcelonie, ale Lautaro to też dobry kandydat no i dużo młodszy. Lukaku myślę że jest nie do wyjecia z Interu na ten moment.

konto usunięte

4

@Janiama Obserwuj Thurama w Monchengladbach.

konto usunięte

5

@Janiama Lukaku mi trochę Adriano przypomina. Oczywiście z zachowaniem wszelkich proporcji. Siła, szybkość i utrzymanie się na nogach - taki czołg w ataku. Cholernie niedoceniany napastnik.

113 goli w 252 meczach Premier League, a chodzą pogłoski, że w Anglii się nie sprawdził... Przecież to są świetne liczby.

2

@Janiama Pamiętam mecz w Paryżu z PSG vs United. Lukaku przypominał mi bardzo Luisa jak jeszcze Luis nie stracił swoich walorów, zwłaszcza przy 1 bramce dla MU.

3

@Hiacynk Dla mnie mega niedoceniany napastnik. Jest szybki, silny, mobilny, doskonale czuje się w ataku pozycyjnym, ma dobrą technikę, potrafi fajne liczby kręcić bramek i asyst. Taki napadzior jak Romelu to był by idealny zastępca Luisa, może nie 1/1 ale zniwelował by na pewno w 60% jego stratę.

1

@Janiama Właściwie tak co do Lukaku to mogliśmy go z United brać rok temu za dość śmieszne pieniądze zamiast Griezmanna za 120 mln na pozycję na które jest bez sensu wciskany bo to ani napastnik, ani tym bardziej skrzydłowy....

konto usunięte

2

@Coutinho007 Oglądam sobie skróty z meczami Lukaku i naprawdę to jest potwór. Grać jako obrońca na niego to jakaś kara, ręką tak potrafi się zastawić i uciec przeciwnikowi że szok. Jeżeli Barcelona faktycznie chce za tak duże pieniądze Lautaro to bardzo im się dziwię mając w tym samym zespole Lukaku do wyjęcia. Zresztą skoro potrafi grać z Hazardem i z KDB to z naszymi asami też jest wstanie sobie poradzić.

0

@Janiama Tym bardziej, że Lautaro rzadko kiedy notuje 2 cyfrową liczbę celnych podań na mecz i statystykami też nie grzeszy... Dla mnie to taki Paco bardziej zadziorny i nie jest wart takich pieniędzy, Lautaro jak w ciągu 2 sezonów nie da tego co Suarez nawet w 60% będzie tu sprzedawany codziennie i kamienowany gorzej niż Coutinho, Dembele i Griezmann razem wzięci.

2

@Janiama Też uważam, że by się nam przydał. W końcu miałby się kto przepychać z obrońcami. Idealny, by wziąć obrońce na plecy i odegrać do Leo czy Antka :) Dodatkowo mielibyśmy na kogo wrzucać.

konto usunięte

0

@Janiama Ciekawe, że nawet kibice United mówią na Lukaku 'drewniany'... A tam nie trzeba być wirtuozem.

konto usunięte

0

@mr_robot Jak kibice MU tak mówią to znaczy że tak jest :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?