La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1292 Culés

konto usunięte

48

Myślę ze każdy zwrócił uwagę na podejście do gry w Barcelonie Braithwaite. Od samego początku mówił że chce tu zostać na kilka lat a nie tylko na pół roku. W okresie pandemii i przerwy w treningach non stop wrzucał filmiki z treningów które prowadził. Mam siostrę która od 15 lat mieszka w Danii i jest w małżeństwie z Duńczykiem. Dobrze poznałem to społeczeństwo i cholery jedne niczego się nie boją ale też nie mają żadnych kompleksów. Niby są toporni, mało finezyjni ale jakoś w sporcie ale też w życiu świetnie sobie radzą.

2

@Janiama Dlatego zawsze chciałem tu Eriksena u nas ale wyszło jak wyszło :/

konto usunięte

3

@Janiama Dania jest piękna i naród wspaniały.

konto usunięte

3

@kerouac Tak wiem, a moja siostra cudowna :)

2

@Janiama W końcu Duński dynamit.

konto usunięte

12

@Janiama Potwierdzam^^

0

@Janiama Co do Duńczyków był jeszcze z tego co wiem taki napastnik Simonsen, pamiętasz go?

konto usunięte

1

@Coutinho007 Alan Simonsen najlepszy piłkarz Europy, mały z gazem napastnik. Mało pamietam z gry ale pamiętam

1

@Janiama oglądałem kiedyś materiały ze wszystkich finałów pucharów Europy i bodajże w 1977 on trafił na 1:1 z Liverpoolem, i to nie było byle jaki gol tylko prawdziwa bomba :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?