La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1560 Culés

konto usunięte

2

Jak ktoś nie spi to mam pytanie bo potrzebuje jeden klawisz zmienić bo mi w nie działa a do czasu kupienia lapka nie chce mi się tego reperować więc pytanie brzmi za który klawisz podmienić?

0

@Hushovt Zależy o jaki klawisz ci chodzi.

konto usunięte

0

@Coutinho007 Chodzi mi o to by w zamienić z jakimś najmniej używanym i istotnym klawiszem ;p

0

@Hushovt na jaki chcesz

14

@Hushovt za entera, ewentualnie przecinek, bo widzę że ci nie potrzebny.

0

@Hushovt No to ja nie wiem jaki chcesz na jaki. Zastanów się najlepiej na jaki chce zamienić i jaki najmniej używasz i będzie pasował do tego na który chcesz zamienić. Wiem to jest pokręcone co napisałem ale bez szczegółów większych nie jestem w stanie ci ponoć :/

konto usunięte

3

@Transu96 Spójnik „bo” jest jednym z tych, przed którym zawsze stawiamy przecinek, np.:
Chciałabym tam być, bo to moje ulubione miejsce.

konto usunięte

0

@dominik127pl Spróbuje sobie to wbić do mojej pustej łepetyny ;]

1

@dominik127pl ja nie muszę klawisza wyciągać ^^

konto usunięte

0

@Transu96 Kto tu mówi o wyciąganiu?Po prostu chce by nominalny przycisk + pisał w tyle :]

2

@Hushovt zamień z q xD

2

@Coutinho007 ze strzalka lepiej.

konto usunięte

1

@Coutinho007 Nie no + bo i tak nie potrzebuje ;]

0

@Hushovt Ja tam nie wiem, wolał bym sam się zastanowić nad tym jaki klawisz jest mi najmniej potrzebny i zdecydować o tym niż pytać tutaj o takie coś :p

konto usunięte

1

@Hushovt z F1, raczej tego nie używasz

konto usunięte

1

@Coutinho007 To i tak na dłuższą mete bez znaczenia ale dzięki i tak ;]

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?