La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1590 Culés

konto usunięte

8

Modrić: „Kylian Mbappe ma wszystko, żeby zdominować świat piłki nożnej. Uważam jednak, że żeby zrobić skok jakości musi przenieść się do ligi, gdzie jego drużyna nie będzie zdobywać mistrzostwa z taką łatwością.„

Problem polega na tym ze Real właściwie w ogóle nie zdobywa tytułów ligowych w ostatnim dziesięcioleciu.

21

@Mat_Cat i jaki to ma wpływ na jego wypowiedź?

8

@Mat_Cat No więc to tylko potwierdza jego słowa, gdzie ten problem

1

@joloskyy słowo klucz "z łatwością" a nie wcale :)

2

@Odcinkowy mało Real zdobył tytułów w historii?

3

@joloskyy w ostatnim dziesięcioleciu mało. Czytaj ze zrozumieniem

2

@joloskyy Niech żyją dalej historią jak Milan, to daleko zajdą.

0

@Odcinkowy "zdobywanie mistrzostwa z taką łatwością" odnosiło się do walki o mistrzostwo w ogóle, nie w ostatnim dziesięcioleciu. Ja również odniosłem się do całej historii. Nie wydaje mi się, żebym to ja nie czytał ze zrozumieniem.

2

@joloskyy czarno na białym ostatnie słowa:
"Problem polega na tym ze Real właściwie w ogóle nie zdobywa tytułów ligowych w ostatnim dziesięcioleciu"
Czytanie ze zrozumieniem to podstawa podstaw :)

0

@daniel32778 Real ma prawie dwa razy więcej Mistrzostw kraju od Milanu, w dodatku z wielkimi sukcesami walczy na arenie europejskiej. Nie uważam, że kibice Realu żyją historią. Real to jedna z najlepszych drużyn na świecie i w historii i w tym dziesięcioleciu jak i w ostatnich 5 czy 3 latach. TOP od zawsze, pewnie na zawsze.

0

@Odcinkowy nie widzę żadnego argumentu w Twojej ostatniej wypowiedzi, a nawet nie odniosłeś się w niej do mojej argumentacji.

Komentarz usunięty przez użytkownika

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

3

@joloskyy co nie zmienia faktu ze Real nie radzi sobie najlepiej na krajowym podwórku w ostatnim dziesięcioleciu.

konto usunięte

1

@Mat_Cat Czy ja wiem, 2 mistrzostwa na 10 sezonów, 5 razy 2 miejsce, i 3 razy 3 miejsce.
Sezon 2010 przegrany o 3 pkt
Sezon 2011 przegrany o 4 pkt
Sezon 2014 przegrany o 3 pkt
Sezon 2015 przegrany o 2 pkt
Sezon 2016 przegrany o 1 pkt

Real w lidze miał też dużego pecha, może to tak w ramach rewanżu za ten sezon 2007 ^^

Na przestrzeni 13 sezonów to już są 4 mistrzostwa, to nie jest zły wynik, jest to dobry wynik

konto usunięte

1

@Statistics na przestrzeni 10 lat 2 mistrzostwa i przestań mydlić oczy jakimś drugim czy trzecim miejscem bo to dla Realu nic nie znaczące osiągniecie. Ostatnia dekada to istna ligowa porażka Królewskich.

konto usunięte

0

@Mat_Cat Nikt nikomu oczu nie mydli, pamiętam jak Real zajmował nawet 5 miejsce w lidze a kibice i tak byli zadowoleni bo zdobywał LM. Rozumiem że interesujesz się piłką dopiero kilku lat i nie wyobrażasz sobie sezonu czy dwóch bez pucharów, ale uwierze mi że takie czasy dla Barcy moga bardzo szybko nastać biorąc pod uwagę zarządzanie, finanse i płace.

konto usunięte

2

@Statistics martw się o swoj Real i o bieżące czasy bo szału w ligowej tabeli nie widać, rozumiem ze przyszedłeś na LR bo na notatnik już nikt nie wchodzi ? Czy po prostu zabolał fakt nieudolności Realu we własnym kraju ?

konto usunięte

2

@Mat_Cat Traktuje sport jako rozrywkę i możliwość rozwoju a nie powód do frustracji. Real był, jest i będzie nawet jeśli poza pierwszą dziesiątką, co miało kiedyś miejsce i świat się wtedy nie rozpadnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?