- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2088 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
norbi77
12
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2088 Culés
1
Jak już jesteście tacy poprawni politycznie to usuńcie też komentarze osób, które uderzają w moją inteligencję i godność bo sobie nie życzę. Czuję się obrażony :D
7
@qbsonFCBarca uderzanie w twoją inteligencje jest jak walka z cieniem
0
@Lord_Vader hyhyhyhyhyhyhyhyhy btw dobry pancz :)
0
@qbsonFCBarca wgl to o co chodzi bo nie widziałem dyskusji
2
@Lord_Vader a niiic:) użyłem nazwy pewnej części do roweru aby opisać grupę ludzi o odmiennej orientacji seksualnej co spotkało się z dezaprobatą władców słowa i obrońców uciśnionych. Oczywiście wyjasniłem niżej, że dla normalnego przedstawiciela tej grupy słowo to wcale nie jest obraźliwe :)
1
@qbsonFCBarca To slowo jest moim zdaniem lekko pejoratywne, ale jesli uzyte w pewnym kontekscie nie musi wcale byc. Znam nawet ludzi, ktorzy go uzywaja i zupelnie nie maja problemow z homoseksualistami. Co wiecjej nawet sami homoseksualisci go uzywaja, tylko tutaj pewnie panuje zasada, ze czlowiek czarnoskory moze uzyc slowa na "N", a bialoskory juz nie.
0
@Colon to prawda jest pejoratywne. Rozmawiałem wiele razy z homosiami i Ci świadomi swojej seksualności w ogole nie byli wzruszeni bo wiedzieli, że ich szanuję jako ludzi. Oni sobie doskonale zdają sprawę, że i tak ludzie tego słowa powszechnie używają.
Jednak podchodzenie do randomowego homo i rzucanie tym słowem? Przyznaję jest jednak nie na miejscu.
Problem tkwi w ludziach, którzy jak usłyszą brzydkie słowo to zjadą Cię jak burą sukę a w domowym zaciszu rzucają mięchem aż miło :)
1
@qbsonFCBarca Twój komentarz miał charakter obraźliwy. Swoją drogą niezwykle jak taki symbol w avatar że może wywołać bractwo w ludziach.
0
@l0Messini to przepraszam, że cię obraziłem :)
0
@qbsonFCBarca sorry za niechlujstwo - za duzo razy pada slowo "uzywac".
0
@Colon daj spokój sam mam problem z gramatyką;d
0
@qbsonFCBarca Mnie akurat nie, bo wolę kobiety :D jednak geje to też ludzie, znam takich i nie są w niczym gorsi a czasem nawet normalniejsi od hetero sebixów
0
@l0Messini to po co się tak burzysz? gdzie napisałem, że nie są ludźmi, że są gorsi? Wolałeś jednak najechać na moją inteligencję mimo, że mnie nie znasz. Już pomijam fakt, że użycie nawet obrażliwego słowa nijak ma się do czyjegoś "poziomu inteligencji". Każdy Sebatian powinien się teraz na ciebie obrazić tak jak ty się strasznie poruszyłeś wrzuconym przeze mnie komentarzem:)