- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 660 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 660 Culés
0
Tak w całej tej sytuacji z Unzue naszły mnie pewne rozterki. W 2017 roku mógł zostać trenerem Barcy, jednak zarząd wybrał wtedy Valverde. Ciekawi mnie co by było jakby wtedy dostał szansę. Miał tutaj wielu przeciwków, jednak Valverde rewelacją się nie okazał. Jak myślicie Unzue poradziłby sobie lepiej?
1
@mati10333 Też mnie ciekawi, ale któż to może wiedzieć?
0
@mati10333 Patrząc na to, że całkowicie nie dał rady w Celcie Vigo, to nie jestem przekonany
0
@mati10333 Po Barcelonie średnio mu się wiodło w klubach...
3
@mati10333 Valverde rewelacją się nie okazał, ale zły też nie był, jeśli istnieje coś takiego jak pech to poprostu miał go za dużo.
1
@Striker ale z drugiej strony grali ładnie za jego kadencji, więc jakby miał lepszych piłkarzy to kto wie. Nie można też zapominać że po jego odejściu z Celty zrobiło się tam jeszcze gorzej więc możliwe że wicisnął z nich ile mógł.
2
@mati10333 No tak, sezon przed jego przybyciem byli już w kryzysie, ale nic się nie zmieniło wraz z jego przyjściem jeśli chodzi o wyniki. Chociaż teraz jest już fatalnie, więc może faktycznie nie miał za dużo pola do popisu.
0
@PatrykBarca W Celcie miał sporo pecha a w Gironie rzeczywiście zawalił. Jednak taki Luis Enrique w słabszych klubach też sobie nie zbyt dobrze radził a jak miał lepszych piłkarzy w Barcie to wiadomo jak to w dwóch sezonach wyglądało. Jednak no teraz to już można gdybać.
0
@busquets5 Zgadza się, ale zawsze mogło być lepiej.