- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1492 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Rastafarnianin
0
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1492 Culés
63
Ja nie wiem jakie trzeba mieć IQ by dostać się na dziennikarza do TVP. Tu Trzaskowski idealnie podsumował wczorajszą debatę.
10
@IronSanHybrid Powiem krótko: xD
14
@IronSanHybrid Wyjątkowo się z nim zgodzę. Świetnie ich podsumował.
9
@IronSanHybrid szacun panie Trzaskowski,że panu się chcę odpowiadać na takie idiotyzmy. Dziennikarze w tvp to chyba z "łapanki"
1
@IronSanHybrid gdybym jeszcze wierzył w to, że obchodzą go kwestie ważne dla Polaków, to może i bym przyklasnął, ale ewidentnie wykorzystuje żałosny poziom tvp budując na tym wizerunek.
4
@kerouac To się nazywa polityka proszę Pana. To czy buduje swój PR tym wystąpieniem mało mnie interesuje (choć pewnie buduje). Tę konkretną wypowiedź przytoczyłem dlatego, że facet powiedział prawdę i ciężko mu odmówić racji.
0
@IronSanHybrid Rzucając populizmami cięzko komukolwiek odmówić. To oczywiste, że na tym polega polityka - niskich lotów dodajmy :)
2
@IronSanHybrid Mój kandydat! Niech jedzie z głąbami
1
@kerouac Moim zdaniem na siłę szukasz argumentu, ale nie możesz znaleźć sensownego. Wszyscy politycy na prawo i lewo rzucają populizmami co wiadomo nie od dziś, ba nawet Ty czy ja to robimy. Jednak czy powiedzenie prawdy może być kategoryzowane? W takim razie nigdy nie przytaknąłbyś nikomu. Facet w tej wypowiedzi powiedział prawdę i trzeba mu to oddać, czy Ci się to podoba czy nie. Z resztą tak jest ze wszystkimi, mimo, że się z kimś nie zgadzam (ogólnie) to jak powie coś z sensem to potrafię przyklasnąć. Co do tego czy to polityka niskich czy wysokich lotów to ciężko powiedzieć bo facet kręci niezłą karierę.
1
@IronSanHybrid Ale Iron, na spokojnie, bo teraz dyskutujemy jako znajomi, nikt nas już nie obserwuje. Dla mnie wypowiedź Trzaskowskiego niczym nie różni się od populizmow rzucanych przez Bosaka czy Dudy. Im nie klaszczę, więc mu też nie będę. Powiedzenie prawdy w żaden sposób nie jest skorelowane z szacunkiem czy aprobatą. Ale rozumiem, że rzucenie truizmów, o których pitu pitu cała la rambla, a przy tym zgnojenie potężnego tvp info, zasługuje na boosta :)
3
@kerouac w czasach gdy przez lata nikt prawdy nie mówi to takie wystąpienie powoduje powody do oklasków. to smutne że musimy doceniać coś co powinno być czymś normalnym, codziennym.
2
@kerouac No właśnie na spokojnie ^^. Ależ oczywiście, że zgadzam się Tobą odnośnie populizmów rzucanych z każdej strony sceny politycznej. Co do korelacji powiedzenia prawdy z szacunkiem i aprobatą to też nie o to chodzi. Są osoby, które nie mają mojej aprobaty czy dosadniej szacunku jednak gdy powiedzą coś z sensem (nawet zbijając na tym kapitał polityczny) to przybiję im piątkę. Tu akurat powiedział to co sam uważam i stąd cała ta dyskusja mimo, że w tych wyborach ciężko wybrać na kogo głosować.
1
@Avada Kedavra To prawda ziomeczku, to prawda.
1
@IronSanHybrid Ale nie krzycz na mnie, jezu, już się nie kumplujemy? Fajnie.
1
@kerouac ALE JA NIE KRZYCZĘ :D
1
@IronSanHybrid jakie IQ? Pewnie poniżej 80.
1
@kerouac Ja was obserwuje, teraz możecie z nerwami pisać
1
@Jakchcesz Żebyś nas pozgłaszał do moderacji?! Niedoczekanie Twoje :D