La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

67

Barcelona jest bardzo zadowolona, że udało jej się wygrać proces z Neymarem. Jest zadowolona pod względem wizerunku klubowego i ekonomicznego. [Fernando Polo]

konto usunięte

2

@BarcaInfo Akurat wizerunek klubu został tak ośmieszony, że kwestia wygrania sprawy z Neymarem w mojej opinii nic tutaj nie zmienia. :) Ale cieszę się, że nie przegraliśmy tej sprawy.

konto usunięte

17

@BarcaInfo I to powinno raz na zawsze zakończyć temat Neymara w Barcelonie. Skupmy się na budowaniu silnej zrównoważonej kadry pod względem sportowym i finansowym

8

@student97r Moim zdaniem zmienia jedną rzecz. Wygranie sprawy pokazuje, że Neymarowi albo te pieniądze się nie należały (z punktu prawnego), albo nie potrafił on udowodnić w sądzie, że powinny mu się należeć. Jeśli stwierdzimy, że to pierwsze, to ta sytuacja przedstawia go w "złym świetle", bo chciał kasę od Barcelony wiedząc (lub nie wiedząc), że te pieniądze mu się naprawdę nie należą :)

konto usunięte

1

@Danny Gaucho Pod tym względem się zgadza, ale jeśli chodzi o całościowy wizerunek klubu łącząc wszystkie ostatnie afery, to wygrana z Neymarem nic nie zmienia, bo cały czas jest beznadziejny. ;)

0

@Danny Gaucho To, że zarząd Barcelony nie jest zbyt inteligentny, to wiadomo nie od dziś, ale sąd chyba nie jest na tyle głupi, żeby winny dostawał pieniądze od poszkodowanego. Poza tym Neymar miał obowiązek się przygotować na rozprawę sądową lub jego adwokaci, a na pewno takich ma.

0

@Danny Gaucho Mało ludzi się sądzi wiedząc ze nie ma racji :) Do reszty zgoda. Spróbował , nie udało się i wyszedł na pazernego ale nie zbiednieje chłop.

0

@PatrykBarca Czy mało to nie wiem. W sądzie wygrywa ten, co ma dowody, nie zawsze ten, który mówi prawdę :). Nie zagłębiając się, to sprawa zakończyła się najlepiej jak mogła.

0

@BarcaInfo La Rambla też jest bardzo zadowolona ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?