La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1480 Culés

0

Smieszne to w sumie jest że co roku Barcelona wydaje olbrzymi hajs a mówi się że trzeba przebudować pół drużyny. :v

7

@Encore No, bo jak za ten wielki hajs kupowany jest jeden zawodnik (potem wystawiany nie na tą pozycję co trzeba, albo w ogóle nie pasujący do układanki) zamiast kilku faktycznie potrzebnych piłkarzy na daną pozycję i brak sprzedaży zawodników, którzy mogliby już pożegnać się z klubem, to czego się spodziewasz? ^^

0

@Danny Gaucho Niczego już się nie spodziewam.To po prostu Barcelona ;v

0

@Encore do grania w Barcelonie potrzeba artystów a w obecnym czasie tych jest niewielu.Nawet Coutinho cz Griezman sobie nie radzą.Bez dwóch zdań przeciwnicy nie stoją w miejscu i uczą się od zbarcy i to nie jest tak łatwo jak za Guardioli.Zespoły są lepiej przygotowane info o przeciwniku coraz lepsze itp.Dlatego przemiał jest duży .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?