La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1817 Culés

konto usunięte

1

No i elegancko,pierwszy sezon Betisem i 4 miejsce w lidze i półfinał pucharu króla osiągnięty.Chociaż w Fifie ich doprowadze do elity.

konto usunięte

0

@MichVeB
Na jakim poziomie trudności pykasz?

konto usunięte

0

@neutrealnykibic Nie gram,prowadzę symulowaną karierę.

konto usunięte

3

@MichVeB
Aha ;) też bym wybrał ten sposób, gdyby można było zarządzać drużyną podczas symulacji, wprowadzać swoje zmiany etc.

0

@MichVeB nie lepiej w Fma?

1

@MichVeB Ja gram West Hamem i zdołałem wygrać LM, ale PL jeszcze nie udało mi się wygrać. Teraz w trzecim, czy czwartym sezonie jestem blisko i mam dobrą pakę :)

konto usunięte

1

@matirix20 Może i lepiej ale wolę grać na konsoli niż na pc.

konto usunięte

1

@fcbarcafan19 Jak będziesz miał chwilę to wstaw jakieś zdjęcia składu bo jestem ciekaw.

konto usunięte

2

@MichVeB
Michaś... a co z jedzonkiem? :(

konto usunięte

2

@Joey Możliwe że w przyszłym tygodniu :)

1

konto usunięte

1

@fcbarcafan19 Bardzo fajny składnik.
https://zapodaj.net/a9c8a42c7dbf5.jpg.html
A tak u mnie wyglada Betis w trakcie 3 sezonu.

0

@MichVeB Tylko z Sancho mam problem, bo chyba coś się zbugowało. Dwa mecze ze słabiakami był na ławce, bo oszczędzałem go na Napoli w LM i wyskoczył komunikat, że nie jest zadowolony. Wystawiłem go w składzie na ten mecz, a po nim powiedział mi, że mało gra i chciałby zagrać gdzie indziej i nie mogę nic zrobić, bo wyskakuje, że nie można negocjować, bo zawodnik chce na listę transferową trafić. Może potem będzie można przedłużyć kontrakt.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?