- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1215 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1215 Culés
6
Rafinhia swoją wizją gry, techniką i parciem na bramkę przykrywa czapą całą naszą drugą linie. Oczywiście za " słaby " na Barce. Nigdy prawdziwej szansy nie dostał, podobnie jak Thiago.
1
@FC1899Barca Nie, problemem były Kontuzje u tego zawodnika, gdyby nie one to pewnie by grał w Barcy.
1
@FC1899Barca myślę że jeden jak i drugi mieli by w tej chwili pierwszy skład w Barcy
4
@FC1899Barca Thiago? zwykły tchórz który uciekł przy pierwszej okazji nie miał jaj do rewalizacji z Xavim i Iniesta.
Taki Ivan go zjada .
7
@MarioVeB! Mario słońce przygrzało?
1
@SeeleyBooth
Nie takie sa fakty. Co się nie zgadza? to ,że uciekł przy pierwszej okazji mimo ,ze nikt go do tego nie zmuszał?
Czy w czym problem? Może chodzi o Ivana który spokojnie podają rękawice i ostatnio zagrał 300 mecz w Barcelonie?
Nie ogarniam ludzi którzy sie płaszcza i becza za zawodnikami którzy nie maja Barcy w sercu.
0
@MarioVeB! Faktem nie są przypuszczenia. Nie znasz powodów, przesłanek jakie kierowały Thiago przy podjęciu decyzji o odejściu. Nie byłeś w jego skórze więc generalizowanie jest krzywdzące i bardzo często mija się z prawdą.
Podajesz przykład Rakitica, który przyszedł rok później, w innym wieku i w innej sytuacji w zespole Barcelony, gdzie Xavi szykował się do odejścia, a przede wszystkim w zespole nie było już Fabregasa.
0
@MarioVeB! Nie zapominajmy, że Thiago poszedł do Bayernu za Guardiolą, co ma ogromne znaczenie.
0
@FC1899Barca taa jeszcze jedna asysta Denisa i zacznie się gadka że to nowy Iniesta jednak XDDD 1 na 10 meczy im wyjdzie i tyle,na stałe goście są właśnie idealni na poziom Celty i walkę o utrzymanie
0
@FC1899Barca Rafinha zagrał 90 spotkań, do tego największy jego problem to są kontuzje. Thiago dostał szanse, wykorzystał ją, ale zaczął grać mniej i odszedł.
@MarioVeB! za to teraz w Barcelonie grają sami piłkarze co mają klub w sercu.....niektórzy tak mają Barcelonę w sercu, że nawet języka się nie nauczyli od dawna albo problem z zachowaniem, negocjacje aby jak największą pensję dostać.
Tchórzem nazywasz gościa, co odszedł by grać więcej u zwycięzcy LM. Faktycznie tam miał łatwo o minuty i żadnej konkurencji.
Do tego piłkarsko radził sobie dobrze, a grał mniej.