- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1602 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1602 Culés
6
Xavi o Arthurze : "Kiedy patrzę na niego, to jakbym widział siebie".
Zgadzam się w 100%. Jak zarząd wymieni Arthura na te włoskie kopytka, to pojadę do Barcelony i zrobi im z du*y jesień średniowiecza.
3
@Naturopata w najbliższym czasie z Arthura nie będzie ani Xaviego, ani nawet pół Xaviego. A na czekanie aż za 5 lat może odpali Barcy nie stać.
3
@Naturopata To bardzo słaby wzrok ma Xavi albo mówi to kurtuazyjnie. Mam nadzieje że to drugie
0
@Naturopata Widzę że Xavi niewiele widział swoich meczy
0
@PatrychoO poproszę też numery w totolotka
4
@Naturopata Xavi powiedział to na początku sezonu gdy Arthur przyszedł do klubu. Zaznaczył również w tym samym wywiadzie, że "W Barcelonie nie wystarczy być na wysokim poziomie, trzeba być doskonałym pod każdym względem. Musi być bardziej odważny i szukać wciąż nowych rzeczy. " - a Arthur nawet nie gra na wysokim poziomie.
1
@Janiama przypomnę Ci to kiedy już zostanie trenerem
0
@BarcaInfo a kto gra? Arthur miał świetny sezon. Ten sezon ma gorszy, ale jak widzimy wszyscy mają gorszy sezon.
1
@Naturopata Co miał? Świetny sezon? Kiedy? Jego "świetne" występy można policzyć na palcach jednej ręki, a Ty mówisz o sezonie, którym? W każdym z nich miał problemy z urazami, co więcej nie jest gotowy by grać pełne 90 minut.
0
@Naturopata Świetny? Widać, że nie oglądasz meczów Barcy i tyle.
1
@PatrychoO no wiesz, pewnie chodziło o kondycję, że Xavi w chwili wypowiadania tych słów był tak samo fizycznie mocny jak Arthur :-D
0
@BarcaInfo tak, poprzedni sezon. Gdyby był słaby to zwyczajnie by siedział. Z kondycją było ciężko, więc wchodził Vidal i wszystko się zgadzało.