La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1501 Culés

konto usunięte

1

Thierry Henry pięciokrotnie znajdował się w najlepszej piątce w głosowaniu na najlepszego piłkarza świata i ani razu nie był wybrany jako jedynka. W 2000, 2003, 2004, 2005 i 2006 roku musiał uznać wyższość innych piłkarzy, czyli kolejno Figo, Nedveda, Shevchenko, Ronaldinho i Cannavaro. W 2006 roku był chyba najbliżej. Porażka w finale LM i Mistrzostw Świata zdecydowanie obniżyła jego notowania. Nie zdziwiłbym się jednak jakby to Zidane dostał wtedy za całokształt i za Mundial :D

0

@BartqRKO Jeśli Francja by to wtedy wygrała to na sto procent Zidane by to wygrał. Niestety szkoda Thierry'ego że nigdy nie udało mu się zostać numerem 1.

0

@BartqRKO Szczerze mówiąc w 2010 należała się Sneijderowi jak psu buda.

konto usunięte

1

@Szreko No dokładnie. Zizou zmiażdżył wszystkich na tych mistrzostwach. Cannavaro bez wygrania nie byłby pewnie w pierwszej piątce.

0

@BartqRKO Szkoda mi że on tak skończył ten finał. Bardzo chciałbym żeby Zizou poprowadził ich jednak do tytułu i właśnie tak skończył karierę. No ale i tak skończył to mocno i z przytupem. Cannavaro to była spora niespodzianka i taki trochę wybór na siłę.

konto usunięte

3

@vangoor Iniesta jak już zasłużył dużo bardziej niż Sneijder. Mimo wszystko i tak indywidualnie Messi był po za zasięgiem.

konto usunięte

1

@Szreko W sumie pomimo przegranych obu finałów, to właśnie Henry powinien wtedy zdobyć Złotą Piłkę. Cannavaro wypchnęli jako lidera tej ekipy i stąd zebrał tyle głosów. Coś jak Modrić z Chorwacją.

0

@Avada Kedavra Iniesta za bramkę w finale? Sneijder ciągnął Inter po potrójną jak i reprezentację Holandii do finału.

konto usunięte

2

@vangoor znalazł się w finale LM dzięki sędziemu a nie swojej grze.

0

@BartqRKO No niestety. Wolałbym zdecydowanie kogoś z Francji niż Cannavaro. Modrić też był taki od czapy.

konto usunięte

0

@vangoor Messi był i jest z 18 razy lepszy od Sneijdera, także o czym ty tu gadasz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?