La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1249 Culés

1

Wiecie co jest najgorszego w Barcelonie? Nie bartomeu, nie setien, nie brzuch suareza. Najgorsi są "kibice". Wszystko zle, ten zle, tamten zle, a to by zrobil innaczej a tamto, ten do zmiany, tamten do sprzedania. Jerona, ile biadolenia, nie podoba sie, meczy oczy to wylacz ten tv czy streama I tyraj spac. Ilez mozna narzekac, ah

konto usunięte

0

@dv7wisnia Dobrzy są jeszcze ci, którzy narzekają na brak skrzydłowego, a jednocześnie modlą się, aby Dembele i Griezmann zablokowali transfer Neya :D

1

@dv7wisnia Kibice narzekają na słabą grę swojej ulubionej drużyny. Szok nikt się nie spodziewał.

0

@LuisSalvano ja uwazam nadal ze tu brakuje bardziej mozgu druzyny. Taki pomocnik z prawdziwego zdazenia co potrafi podac za plecy czy prostopadle. Bo brazylisjki "Xavi" to tylko na papierze a reszta katastrofa. Gdyby zamkast Neya i Martineza postarali sie o KDB a nie Pjanicia..

0

@dv7wisnia Barcelona to nie jest Legia czy Wisła, tutaj wobec klubu są naprawdę duże oczekiwania, nawet jeśli chodzi o sam styl gry, a tym bardziej o wyniki. Piłkarze i klub żyją z pieniędzy kibiców (pośrednio i bezpośrednio), i to niemałych pieniędzy, więc dlaczego ktoś miałby nie mieć prawa do krytyki?

0

@Viscael11Barca poniewaz nic to nie wnosi, niczego to nie zmieni, nikogo nie zmotywuje, to narzekanie dla samego narzekania

0

@dv7wisnia Nie przeczę temu, ale kibice mają prawo dawać wyraz swojej frustracji. Zresztą, długoterminowo takie narzekanie przynosi wymierne skutki, czego przykładem jest chociażby zwolnienie EV w beznadziejnym stylu - presja kibiców.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?