- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1249 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1249 Culés
8
- kosmiczny mecz
- 11 zawodników za nie wiem 500 milionów euro zapomniało jak się gra w piłkę
- lepiej jak z Sevillą ale to jest dokładnie to co pisaliśmy przez kilka dni: średnia wieku 30 +
- do obrzydzenia szukamy Messiego w KAŻDEJ akcji
- ZERO powtarzam ZERO skrzydłowych!!! Jak można obecnie grać w piłkę bez skrzydeł???
- Messi lata gdzie chce Griezmann w środku bliżej Suareza, owszem zrobił 2 akcje który Gruby koncertowo spierd
- Gruby wygląda jak zawodnik z B klasy po sobotniej imprezie nie daje nic kompletnie zmarnowane okazje i te spalone.. Ja wiem że w 2 połowie możne strzelić z przewrotki z połowy ale weźmy np Lewego a Suarez teraz..
3, 4 razy wychodzimy z fajną kontrą i albo zwalniamy szukamy Messiego albo Vidal biegnie zatrzymuje się na środku boiska 20 metrów za nim Semedo zaczyna go obiegać Athletic się ustawia przecież to krew zalewa jak się to ogląda.. :/
Ter Stegen dobry jak zawsze raz nawet poszedł na 40 metr mijając całą obronę i Busiego sobie rozegrać bo nie może na to patrzeć :D
Pique wolniejszy 3 razy od Łoniakiego
Busi ogrywany w środku przez juniora chociaż raz nam uratował tyłek Alba niewidoczny od 2 meczów o Suarezie nawet nie ma co wspominać a Messi co ten biedny Messi ma zrobić choć nie lubię komentarza eleven faktycznie reprezentacja Argentyny z kim on ma tam pograć..
Obowiązkowo SKRZYDŁOWY i Riki bo kalka meczu z Sevillą świetny pressing do 50 minuty i gramy na remis albo wejdzie Aduriz i zrobi nam kuku..
0
@jedrek7000 obowiazkowa to jest pomoc ktora wie jak sie gra prostopadle pilki i za plecy. W ofensywie jest taki potencjal ze nawet bez skrzydlowego nastrzelaja goli. Tu tylko pomocnicy co potragia gravlc ofensynie. A nie jakis Arthur co gra kupe i podaje do najblizszego