La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1173 Culés

0



Władek, dramat :D

0

@DonMatteo901 Ja tam go lubię :)

2

@Lola120 Ja teraz komentuję wypowiedź na temat 5G.

0

@DonMatteo901 Na cóż mówi do swojego elektoratu, nie dziw mu się. Jeśli sam tak myśli to dziwne mocno

0

@Bykunn pytanie, czy warto się kompromitować w imię 4 procent punktów poparcia taką wypowiedzią. Raczej powinien dążyć do wyższego poziomu intelektualnego i ciągnąć swoich w górę, a nie równać do nich.

0

@panczo Ale jak spróbuje to zrobić to Jego elektorat odejdzie do PiSu prawdopodobnie, a On zostanie z niczym... Ja tego nie pochwalam, żebyśmy się dobrze rozumieli, jak wiadomo wierzę w naukę i na ten moment 5G absolutnie nie trzeba się obawiać. Wiem jednak, że elektorat Kosiniaka prawdopodobnie tak nie myśli.

1

@Bykunn no tak tak, mam tylko na myśli, czy może nie lepiej nawet osłabić 4% elektorat nazwijmy to "dolnolotnych w myśleniu" i nie próbować jednak PiSowi i KO odbierać tych głosów, a przynajmniej ich elektoratowi bardziej ogarniętemu. Wydaje mi się, że te wybory są już i tak dla niego stracone, a może jednak lepiej budować swoją pozycę na przyszłość, nawet jako lidera partii... Tym sposobem, ja na przykład zastanawiałem się czy na niego nie zagłosowąć w pierwszej turze, ale przez takie naginanie się do wątłego elektoratu chyba sobie podaruję.

0

@panczo Ja byłem wręcz zdecydowany żeby na Niego zagłosować. Jestem pewien, że gdyby PO nie zamieniła Kidawy na Trzaskowskiego to takie słowa z ust Kosiniaka by nie padły ;) Nie wiem, pewnie ktoś mu doradził żeby to powiedzieć. Wydaje się inteligentnym gościem, chcę wierzyć, że to tylko w tym celu

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?