La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1668 Culés

konto usunięte

1

Dobra koniec sezonu się zbliża więc spróbujmy ocenić kto jest wygranym tego sezonu a kto przegranym zapraszam do dyskusji.
Moim zdaniem największymi wygranymi tego sezonu są Ansu Fati oraz Puig który pokazuje jak dużym błędem było nie stawianie na niego wcześniej do tego grona jeszcze wrzuciłbym Semedo który po przyjsciu Setiena naprawdę fajnie gra i moim zdaniem Roberto w obecnej chwili nie wygra z nim rywalizacji.
Największym przegranym jest moim zdaniem Umtitim chłop kompletnie bez formy a także nie bardzo chce mu się myśleć na boisku ani biegać sprzedałbym bez wahania to samo Arthur ale on zostaje "sprzedany" co by cyferki w księgach sie zgadzały.

0

@Hushovt Żeby powiedzieć że Puig jest wygranym tego sezonu to chyba jeszcze powiedzenie na wyrost.
Przegranym tego sezonu:Griezmann, De Jong,Arthur, Umtiti, Dembele
Wygrani: Fati, Semedo, Rakitic

konto usunięte

1

@kamiVeB Moim zdaniem to nie jest na wyrost bo 2 ostatnie mecze pokazały,ze Puig gra tak jak powinien grać pomocnik w Barcelonie i ma fajną chemie z Messim.Moim zdaniem ktokolwiek by nie był trenerem w następnym sezonie to Puig będzie juz członkiem pierwszej drużyny na stałe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?